İş Bankası Kredi Hesaplama

İŞ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

Nakide ihtiyacımız olduğu zamanlar da artık bankaların sağlamış olduğu kredi imkanlarıyla bu ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Hem de almış olduğumuz bu krediyi vadeli olarak ödeyebiliyoruz. İş Bankası sunduğu çeşitli seçeneklerle müşterilerine kredi imkanı sağlıyor. Sizde kredi almak istiyorsunuz fakat aylık ödemenizin vade ve faiz oranlarıyla birlikte ne kadar olacağını merak ediyorsanız artık bu tip işlemler için bankaya gitmenize gerek kalmadı. Bu işlemi İş Bankası kredi hesaplama uygulamasını kullanarak da yapabilirsiniz. Bu uygulamanın kullanımı ise çok basit. Bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek öğrenebilirsiniz. Bu şekilde çekmek istediğiniz kredi miktarının vadesine göre eklenecek faiz tutarı ile birlikte aylık ve toplamda ödeyeceğiniz borç miktarının da ne kadar olduğunu uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

İş Bankası kredi hesaplama uygulaması ile çekmek istediğiniz kredinin vadesini belirleyerek aylık ödemeniz gereken taksit tutarınızı ve kredi faiz oranınızı hesaplamasını yapabilirsiniz

İş Bankası Kredi Hesaplama Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Kredi çekmek isteyen kişiler için İş Bankası’nda kişiye uygun kredi türü, ödeme tutarı ve vade tutarı ve buna bağlı olarak ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı gibi bilgileri öğrenebilmek için şubelere gitmenize artık gerek kalmadı. İnternet üzerinden de hizmet sunan İş Bankası ile basit birkaç işlem sonucunda hesaplamanızı yapabilirsiniz. Hizmete sunulan İş Bankası kredi hesaplama işlemini yaparak alacağınız kredinin faiz oranlarına ve geri ödeme kısmında yapılacak olan aylık ödeme ve toplam ödeme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

İş Bankası kredi hesaplama işlemini yapabilmeniz açısından ilk olarak yazının bitiminde size verilmiş olan bağlantı sekmesine basınız. Bu linke tıkladığınız durumda İş Bankası resmi web adresine yönleneceksiniz. Açılan sayfadan konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi seçeneklerinden bir tanesini seçiniz. Daha sonra sağ kısımda yer alan krediler ve faiz oranı kısmını isteğinize göre doldurunuz.

4

Ardından kredi miktarı ve vade seçeneklerini doldurunuz. Son işlem olarak ise hesapla butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan kredi hesaplama işleminizi yapabilir ve aylık ve toplamda ne kadar borç ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

44

İş Bankası Kredi Hesaplama Uygulaması İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top