İŞ BANKASI TARIMSAL ÜRÜN KARTI

TARIMSAL ÜRÜN KARTI

Günümüzde birçok banka kartlarının yanında artık tarım için oluşturulmuş kartlar ile ilgili bilgiler de duymaya başladık. Bu yazımızda sizlere tarım kartı ile ilgili genel bilgileri vereceğiz. İş Bankası tarımsal ürün kartı hakkında da detaylara gireceğiz.

İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı Nedir, Ne İşe Yarar?

İş Bankası, tarımsal ihtiyaçlar için oluşturduğu, Toprak Mahsülleri Ofisi’ne teslim ettikleri ürünler için tarımsal ürün kartını sizlere veriyor. Tarımsal ürünlerinizi İş Bankası’nın oluşturmuş olduğu Toprak Mahsülleri Ofisi’ne teslim ederek kartınızı teslim alabilirsiniz. Kartınıza daha sonra ürünlerinizin bedeli eklenecektir ve bu ürün bedelini İş Bankası ATM’lerinden kolayca nakit olarak çekebilirsiniz.

Tarımsal işlem ve alışveriş işlemlerinin yanında bankamatik kartlarında olan özelliklere de birebir sahip olan Tarımsal Ürün Kartı ile nakit ihtiyacınız için para çekebilir ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Alışverişlerde Visa ve Visa Electron amblemleri bulunan işyerlerinden 365 gün 6 saat boyunca alışveriş yapabilirsiniz.

İş Bankası’nın diğer kartlarında olan uygulamalı güvenlik sistemleri Tarımsal Ürün Kartı için de geçerlidir. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de size güvence sağlayan İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı kullanımı oldukça kolay bir karttır.

İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı Nasıl Alınır?

İş Bankası’nın tarım sektöründe çalışan işçiler için düşünmüş olduğu bu kullanışlı kartı başvuru formu doldurarak alabilirsiniz. Ancak internet üzerinden başvurusu bulunmamaktadır. Bunun için İş Bankası şubelerine gidilip, başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz yazımızın sonunda sizler için İş Bankası resmi sitesinin konuyla ilgili olan sekmesini bağlantı adresi olarak vermiş bulunmaktayız. Bağlantı adresine tıkladığınızda İş Bankası resmi sayfasının Tarımsal Ürün Kartı ile ilgili olan sayfasına ulaşacaksınız.

İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top