İŞ BANKASI KREDİLERİ

İŞ BANKASI KREDİLERİ

İş Bankası, Türkiye’nin en köklü bankalarından bir tanesidir. Her türlü bankacılık işlemleriniz için hizmet vermekle birlikte, güvenilirlik konusunda üst düzey bir bankadır. Özellikle kredi konusunda müşterilerine çok cazip avantajlar sağlamaktadır. İş Bankası kredileri her türlü bireysel ihtiyaçlarınıza göre üç kategoriye ayrılmıştır. Bunlar; konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisidir. Hem uzun vadeli yatırımlarınızda hem de acil nakit ihtiyacınızda bu kredilerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. İş Bankası, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olması nedeniyle faizleri düşük tutmaktadır ve vadeleri oldukça uzundur. İş Bankası kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

İş Bankası Kredileri Nelerdir ?

İş Bankası Konut Kredisi Nedir?

Yaşadığımız bu çağda en iyi yatırımlar konut üzerinden yapılır. Kendi oturacağınız evin sahibi olmak ya da ev alıp kiraya vermek büyük bir kazançtır. Çünkü ev fiyatları zaman geçtikçe yükseliş göstermektedir. Ev alarak yapacağınız yatırımlarda zarar etmeniz neredeyse imkansızdır. Fakat bir ev alabilmek için o kadar parayı bir araya getirmeniz zor olabilir. Bu tür durumlarda bankaların kredi desteklerine başvurmamız gerekir. İş Bankası kredileri bu konuda konut kredisi adı altında destek vermektedir. İş Bankası kredileri konut desteğinin faizini %1,25 gibi bir oranla çok düşük tutmuştur. Bu faiz vadelere göre veya çekeceğiniz kredi miktarına göre değişmemektedir. Yani faiz sabittir. Vadeleri ise 120 aya kadar uzanmaktadır. İş Bankası konut kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için en aşağıdaki ilk linke tıklayarak diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

İş Bankası Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Taşıt Kredisi Nedir?

Bir araba sahibi olmak birçoğumuzun hayalidir. Fakat araba sahibi olmak için yüksek miktarda nakite ihtiyaç duyarız. Bu nakit ihtiyacımızı ise kredi kullanmadan karşılamamız çok zor olabilir. İş Bankası kredileri araba alacaklara özel olarak taşıt kredisi ile destek vermektedir. İş Bankası taşıt kredisinin faiz oranı %1,45 olmakla birlikte vade uzunluğuna göre değişmez. Ayrıca sıfır veya ikinci el araç alacak olmanıza göre de faiz farkı uygulanmaz. Yani taşıt kredisi faizi her şart için sabittir. İş Bankası kredilerinin taşıt desteği ile ilgili daha detaylı bilgi almak için en aşağıdaki linklerden ikinci sıradakine tıklayarak diğer yaızımızı okuyabilirsiniz.

İş Bankası Taşıt Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Nedir?

Taşıt ve konut dışında da ihtiyaçlarımız olabilir. Kimi zaman eğitim için, kimi zaman pahalı teknolojik ürünlere sahip olmak için, kimi zaman hastane masrafları için ve diğer her türlü ihtiyacınız için bankaların oluşturduğu kredilerden faydalanabilirsiniz. İş Bankası kredileri bu tür durumlar için ihtiyaç kredisi başlığı altında müşterilerine finansal destek sağlamaktadır. İş Bankası ihtiyaç kredisi faizi %1,35 ‘dir. Bu faiz oranı vade uzunluğuna göre veya çekeceğiniz miktara göre değişmez. İş Bankası kredilerinin ihtiyaç kredisi desteği hakkında daha detaylı bilgi almak için en alttaki linke tıklayıp diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top