İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Başvurusu

Milkullanimi

Bankacılık sektörü durmadan gelişim gösteren sektörlerin başında geliyor. Sürekli olarak hizmet verdiği müşterisinin ihtiyaç ve memnuniyetini karşılamak amacı ile yeniliklere imza atan bankalar bu alanın da gelişmesine katkı sağlıyorlar. Bizler elimizdeki paraları ya da para eden şeyleri değerlendirmek, korumak veya yatırım yapmak amacı ile bankalara emanet ederiz. Bazen mali hesaplarımızın kontrolü için bazen de ödeme işlemlerinde bankalardan hizmet alıyoruz.

Ülkemizde de tarihi oldukça köklü olan ve bankalardan biri olan İş Bankası kurulduğu 1924 yılından beri hizmet vermektedir. İş Bankası çok geniş kredi ve kredi kartı portföyüne sahip olmanın yanında geniş müşteri kitlesi ile de diğer bankalardan ayrılmaktadır. Bu yazımızda sizlere İş Bankası kredi kartları içerisinde bulunan ve son yıllarda sıkça talep edilen bir kart olan İş Bankası Maximiles kart hakkında bilgi vereceğiz. İş Bankası Maximiles Kredi Kartı nedir ve İş Bankası Maximiles Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır sorularının cevabını bu yazıdan alabilirsiniz.

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Özellikleri

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı seyahat etmeyi sevenler için hazırlanmış bir kredi kartıdır. İş Bankası Maximiles Kredi Kartı kullanıcılarına rahat bir uçuş keyfi sağlayabilmek için özel olarak oluşturulmuştur. İş Bankası Maximiles Kredi Kartı ile hedef belirlemek , uçuş tablosu incelemek gibi şeylerle uğraşmaksızın; hangi ülkeye veya şehre uçacağınıza burada ne kadar kalacağınıza siz karar verebiliyorsunuz. Maximiles Kredi Kartı ile yapacağınız uçuşlarda bölge veya uçuş kotaları yoktur. Ayrıca birikmiş millerinizi kullanarak uçak biletinizi ödeyebilme şansına da sahip oluyorsunuz. Maximiles Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde puan yerine MaxiMil kazanılır. Kazandığınız MaxiMil’i hem yurt içi uçuşlarda hem de yurt dışı uçuşlarda kullanabilirsiniz. Maximiles Kredi Kartında bulunan Maximilleri yurt içinde yapacağınız uçuşlarda birebir değerli olarak, yurt dışında yapacağınız uçuşlarda ise 1,5 ya da 2 kat değerli olarak kullanabilirsiniz.
Maximiles Kredi Kartı sadece seyahatlerde kullanmanız için geliştirilmiş bir kredi kartı değildir. Maximiles Kredi Kartı ile nakit avans çekebiliyorsunuz. Bu kart ile sahip olduğunuz mevduat hesabından havale, EFT, fatura ödeme gibi birçok işlemi de yapabilirsiniz. İş Bankası Maximiles Kredi Kartı aynı zamanda İş Bankası Maximum kredi kartının tüm özelliklerini de taşımaktadır. Bu sayede Maximum’a ait tüm puan, taksit seçenekleri ve indirim fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. İş Bankası Maximiles Kredi Kartı hem ülkemizde hem de yurt dışında VISA/Mastercard geçerli olan her yerde kullanılabilir. Ülkemizde kullanılan İş Bankası Maximiles Kredi Kartı aynı İş Bankası Maximum Kredi Kartı gibi kullanır. Eğer İş Bankası Maximiles Kredi Kartını yurt dışında kullanmak isterseniz de; dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır.

  • İş Bankası Maximiles Kredi Kartı sahibi iseniz; yurt dışında yapılan alışverişlerde gelecek olan hesap özetinizi TL/USD, TL/EURO veya TL/USD/EURO olarak değişimini talep edin. Çünkü yapacağınız alışverişler döviz cinsinden olacağı için TL ye çevrilmiş borç hali ile karta eklenmesi gerekir. Eğer İş Bankası Maximiles Kredi Kartının hesap özeti tercihini TL/USD, TL/EURO veya TL/USD/EURO çevirirseniz size ayrı bir hesap özeti şeklinde gelir. Bu sayede yurt dışında yaptığınız alışverişe dair daha doğru bilgiler alır ve toplam borcunuzu döviz borcu olarak ödersiniz. Ek olarak eğer İş Bankası Maximiles Kredi Kartının değiştirdiğini hesap özetinin son ödeme tarihini geçirirseniz; borç döviz olarak işleme alınmaz ve İş Bankası Gişe Döviz Şatış kurundan TL’ye çevrilmesi yapılarak TL olarak ödersiniz.
  • İş Bankası Maximiles Kredi Kartı sahibi kişiler VISA Miximiles kullanıyor ise kişinin isteğine göre EUR veya USD limit sağlanır. Eğer nakde sıkışırsanız bu limiti kullanırsınız. Bu limit için de ayrı bir hesap özeti tarafınıza gönderilir. Bu sayede yurt dışında yapacağınız tüm alışverişlerde toplam döviz borcunu ödeyebilirsiniz.
  • Son olarak İş Bankası Maximiles Kredi Kartı sahipleri İş Bankasına ait tüm bankamatiklerden vadesiz hesabından işlem yapabilir, para çekme , para yatırma gibi birçok işlemi ücretsiz olarak yapabilmektedir.

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Sağladığı Avantajlar

  • İş Bankası Maximiles Kredi Kartı ile nakde sıkıştığınızda 9 ay vadeli  Taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz.
  • İş Bankası Maximiles Kredi Kartı ile Cinemaximum da haftada her gün öğleden önce 12:30′ a kadar olan ilk seansları 7 TL ücret ödeyerek izleyebilirsiniz.
  • İş Bankası Maximiles Kredi Kartının Müzekart özelliği bulunduğu için tüm müzeleri ücretsiz olarak gezebilirsiniz.
  • İş Bankası Maximiles Kredi Kartı ile yapacağınız işlemleri taksit yapabilirsiniz.
  • Ayrıca bu kart ile Türkiye İş Bankası ve Anadolu Hayat Emeklilik, krediler gibi konularda bildi desteği verilen ” Kredi Kartı Destek Sigortası” özelliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Maximiles Kredi Kartı aynı zamanda bankamatik kartı özelliği de taşıdığı için dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • Maximiles ile Maximiles Select Kredi Kartları temassız kart özelliğine sahiptir.

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Maximiles Kredi Kartına sahip olmak için sadece internet sitesinde bulunan formu doldurmanız yeterlidir. Bu forma ulaşmak için aşağıda sizler için verdiğimiz linke tıklayın. Ardından karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Screenshot 1 6
Bu ekrandan oklarla belirtilen yerleri doğru bir biçimde doldurmanız gereklidir. İlk olarak kartınızın temassız olup olmamasını ile ilgili seçeneği cevaplayın. Ardından T.C kimlik numaranızı sisteme girin. Cep telefonu ve aylık gelirinizi de doğru bir biçimde girin. Başvuru ile ilgili seçeneği de size uygun bir biçimde belirledikten sonra doğrulama kodu da girilir. Son olarak ise ”başvur” tuşuna basarak işleminizi tamamlarsınız. İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Başvurunuz kabul edildiğinde banka size geri dönüş yapacaktır.

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı İle İlgili Bilgilere Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Kartlarına Ulaşmak TIKLAYINIZ!

Scroll to Top