İŞCEP

İŞCEP

İş Bankası cep uygulaması olan İşCep ile birlikte artık sizde birçok işleminizi bu uygulama ile yapabilirsiniz. Sizde İş Cep uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli işlemlerin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda İş Cep uygulamasının nasıl indirileceğini, nasıl kullanılacağını ve şifre alma işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. İşCep uygulaması ile birlikte artık sizde İş Bankası şubelerinden ve ATM’ lerinden yapılan bütün işlemleri yapabilirsiniz. Vakit nakittir anlayışı gereği birçok işlemimizi artık hızlı bir şekilde yapmak istiyoruz. Bu durumda bankacılık hizmetlerini hızlı, kolay ve güvenilir olarak yapmak istiyorsanız İş Cep uygulamasını indirebilirsiniz.

İşCep Uygulaması

Sizde İş Cep uygulamasını indirmek istiyorsanız yazımızın bu bölümünü okuyabilirsiniz. İş Cep uygulaması indirme işlemi telefon işletim sistemine göre farklılık göstermektedir. Eğer telefon işletim sisteminiz Android ise bu durumda yazının bu bölümünün sonunda yer alan kısımda Android için verilen linke tıklamanız gerekmektedir. Eğer telefon işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıda yer alan bölümde IOS için verilen linke tıklayınız. Bu linklere tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada yükleme işlemini yerine getirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra ise uygulamayı açmak ve yararlanmak için ilk olarak ilgili alanlara müşteri numaranızı, TC kimlik numaranızı ya da kart numaralarınızdan birini girerek ve şifrenizi ilgili alanlara girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise artık sizde İş Bankası şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yapabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak uygulamadan yararlanmak için internet şifresi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa sizde sistemden yararlanamazsınız. Şifre sahibi nasıl olacağınızı merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz

İşCep Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

İşCep İOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Sizde İşCep uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda internet şifresi almanız gerekmektedir. Eğer internet şifreniz yoksa sistemden yararlanmazsınız. İnternet şifresi almak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak müşteri numarası ile TC kimlik no ile ilgili bölümlerden birini seçip müşteri numaranızı ya da TC kimlik numaranızı ilgili alanlar giriniz. Daha sonra ise doğrulama kodunu girip devam tuşuna basınız. Bundan sonra ise mobil onay kodunu ilgili alana girip yine devam butonuna basınız. Daha sonra sizden istenilen kart bilgilerini ilgili alanlara giriniz. Son olarak yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir.

İşCep İnternet Şifresi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top