Kuveyt Türk Altın Kart

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Modern çağımızda insanlar yanlarında nakit para taşımamaktadır. Çünkü buna ihtiyaçları yoktur. Banka kuruluşları bu nakit para taşımaya son verecek bir sistemi kullanıcılarına sunmuştur. Hepinizin tahmin ettiği gibi bu sistem banka kartlarıdır. Bildiğiniz gibi banka kartları ile pos cihazlarından da alışveriş yapabilme şansına sahipsiniz. Gittiğiniz herhangi bir markette alışveriş yaparken ödemenizi banka kartınız ile yapabilirsiniz. İşte bu kolaylık sayesinde vatandaşlarımız da kendilerini tedirginleştirecek nakit para taşımayı bırakmıştır. Paranızı banka kartlarına yatırarak istediğiniz yerde ATM üzerinden çekebilir ya da alışverişte kullanabilirsiniz. Bu da yetmezmiş gibi banka kuruluşları banka kartlarını farklı özelliklerde tasarlayarak daha çekici özelliklerde farklı çeşit kartları kullanıma sunmuşlardır. Ülkemizde hatırı sayılır banka kuruluşlarından olan Kuveyt Türk Bankası da tasarlamış olduğu Kuveyt Türk Altın kart sayesinde kullanıcılarına farklı düzeyde özellikleri bulunan bu kartı sunmaktadır. Aşağıdaki yazımızda Kuveyt Türk Altın karta ait olan özellikleri anlatacağız.

Kuveyt Türk Altın Kartın Özellikleri Nelerdir?

Bildiğiniz gibi Altın kart Kuveyt Türk banka kuruluşunun tasarlamış olduğu vadesiz hesabınıza ulaşmanızda yardımcı olan banka kartıdır. En iyi özelliklerinden olan bakiyeniz yetersiz kaldığı zaman size özel tanımlanan bakiye sayesinde hem alışverişiniz yarım kalmaz hem de toplum içinde eksik duruma düşmezsiniz. Zaten bildiğiniz üzere Kuveyt Türk ATM merkezlerinden nakit para çekebilirsiniz. Ayrıca Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus amblemi bulunan ATM merkezlerinden de çekim yapabilirsiniz. Bu banka kartınızı yurtdışı alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Yaptığınız harcamalarınızda altınpuan kazanırsınız. Bu kazandığınız altın puanlar altın puan hesabınıza yansıtılır, altın hesabınız yok ise otomatik olarak açılır. 10 TL olduğunda hesabınıza gram altın olarak geçer.

İnternet üzerinden 3D Secure olan işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Farklı ülkelerde de para çekmiş olsanız bu çektiğiniz tutar TL olarak hesabınızdan düşer. İşte yukarıda bahsettiğimiz Kuveyt Türk Altın kart sayesinde birçok özellikten faydalanabilir, siz de harcadıkça kazanabilirsiniz. Kuveyt Türk Altın kart, kart işletim ücreti talep etmemektedir. Bu özelliği de talepleri daha fazla arttırmaktadır. Sizde Altın kart başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Kuveyt Türk Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisine Kuveyt Türk Altın kart başvurusunda bulunacağınızı beyan etmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem sayesinde kart başvurunuz tamamlanmış olup size kalan tek işlem ise başvurunun kabul edilmesini beklemek ve kartınızı almak olacaktır. Siz de hemen Kuveyt Türk şubesine gidip Altın Kart başvurunuzu başlatınız.

Kuveyt Türk Altın Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top