Kuveyt Türk Tohum Kart

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Ülkemiz sınırları içerisinde düzlük ova ya da tarım arazileri bir hayli fazla durumdadır. Bu arazileri işleyen, para kazanmak için mahsul ekip hasat gören emektar çiftçilerimiz, yaz kış demeden bu çileli zorluğa katlanmaktadır. Çiftçilerimiz sayesinde sofralarımıza gelen vitamin deposu meyve veya sebzelerin üretimi için çiftçilerimiz, bin bir zorluğa karşı dimdik durmak ve zorluklara karşı göğüs germek zorundadırlar. Bu bütün zorluklara veya hasat zamanı yeterli geliri elde edememe riskine rağmen ekip biçme sevdasından sofralarımıza gelen vitamin deposu meyve sebzeleri yetiştirmekten vazgeçmemektedirler. Ülkemizin ileri gelen banka kuruluşlarından biri olan Kuveyt Türk’ün hazırlamış olduğu Kuveyt Türk Tohum kart ile çiftçilerimiz için daha kolay bir faaliyet amaçlanmıştır. Aşağıdaki yazımızda Kuveyt Türk Tohum kartın özelliklerini açıklayacağız.

Kuveyt Türk Tohum Kartın Özellikleri Nelerdir?

Kuveyt Türk Tohum kart çiftçilik iş kolu üzerinde varlık gösteren vatandaşlarımıza hitaben uygun koşullar ve kampanyalar doğurmaktadır. Kuveyt Türk Tohum kart tarım veya hayvancılık iş kolu üzerinde varlık gösteren kişilere günlük nakit ihtiyacını sağlamak veya nakit para ihtiyaçlarını hasat veya gelir zamanlarına göre düzenlemek amacı ile çiftçilik yapan kişilere sunulmuş ticaret amaçlı bir kredi kartıdır. Tohum kart ile yapılan işlemlerde vade imkanı da sizlerle. Kuveyt Türk Tohum kart yurtiçi ve yurtdışında kullanılabilen bir karttır. MasterCard ve Visa amblemi bulunan her yerde kullanılabilmektedir.

Üye işyeri olsun olmasın tek çekim olarak yapmış olduğunuz işlemleri ister taksitli ister ileri vadeli arzunuza kalmış bir biçimde kullanabilirsiniz. Tohum kart, kullanıcıların yetiştirmekte oldukları ürünün tahsilatına göre vade imkanını siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Bildiğiniz gibi Kuveyt Türk Tohum kart ile hayvancılık ve tarım ürünleri finanse edilmekte veya satın alınmaktadır. Haricindeki ürünlerin finansman işlemi yapılmamaktadır. Bir başka güzel yanı ise Tohum Kart ekstre periyotları alırken, ürettiğiniz ürünün durumuna göre belirlenir ve sonradan değiştirilmemektedir. Kuveyt Türk Tohum kart başvuru işlemi için Kuveyt Türk şubelerine uğrayarak müşteri temsilcileri ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Kuveyt Türk Tohum Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top