Kuveyt Türk Esnaf Kart

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Ülkemizde esnaflık iş kolu üzerinde varlık gösteren sayısız vatandaşımız vardır. Bu vatandaşlarımız gerek ay sonunda gerekse toptancıdan mal alırken zaman zaman nakit ihtiyacını karşılayamamaktadır. Çünkü ülkemizde esnaflık iş kolu üzerinde varlık göstermek oldukça zor bir hal almıştır. Vergiler, dükkan giderleri gibi birçok faktör esnafımızın belini bükmektedir. Bu yüzden düşünceli banka kuruluşları bu durumu da atlamadı. Esnafımıza destek olan banka kuruluşları, onlara özel kampanyalı krediler, kredi kartları, banka kartları tasarladı. Bu düşünceli banka kuruluşlarından biri de Kuveyt Türk A.Ş.’dir. Kuveyt Türk esnafımıza hitaben tasarlamış olduğu bir kredi kartı sayesinde esnafımıza daha rahat bir ortam sunmayı amaçlamıştır. Bu kredi kartı, Kuveyt Türk Esnaf kart adını taşımaktadır. Yazımızın aşağıdaki kısmında siz değerli okurlarımıza Kuveyt Türk Esnaf kartın özelliklerinden bahsedeceğiz.

Kuveyt Türk Esnaf Kartın Özellikleri Nelerdir?

Esnaf kart esnafın ihtiyacı olan parayı esnek bir şekilde sağlamaktadır. Esnaf kartın bir özelliği sadece 2 ay kullanılabilmesidir. Tüm harcamalarınız başvuruda belirlediğiniz taksit sayısına göre vade farksız olarak temin edilir. Yapacak olduğunuz çeşitli alışverişlerinizde 6 ile 24 ay arası taksitlendirme imkanı yine siz değerli vatandaşlarımıza sunulmuştur. Gıda veya market gibi harcamalarınızda otomatik olarak 4 taksit imkanı Kuveyt Türk Esnaf kart ile sizlerle. Bu kart ile alışveriş yapmak için en az 50 TL tutarında harcama yapmış olmanız gerekmektedir. 50 TL’nin altında tutan alışverişlerinizi bu kart ile ödeyemezsiniz. Yurtdışı ve internet üzerinden yapacak olduğunuz bütün alışverişlerinizde bu kart sizlere yardımcı olacaktır. Ancak kuyumcu, galeri, tekel bayii, oto servisleri gibi mekanlarda bu kart kullanıma kapalıdır. İşte tüm bu yaptığınız harcamalar sonucunda bu kart, 2 ay kullanımdadır ve bu 2 ayın sonunda tek bir hesap özeti oluşturularak size daha büyük kolaylık sağlanmış olur. Bu kart yukarıda da bahsettiğimiz özellikler ile esnafımızın daha rahat bir ay geçirmesini sağlar.

Kuveyt Türk Esnaf karta başvurmak isteyen esnaf vatandaşlarımızın yapacak olduğu tek şey vardır. En yakın Kuveyt Türk Bankası şubesine giderek Esnaf kart almak istediğinizi müşteri temsilcisine beyan etmeniz yeterlidir. Geri kalan işlemleri banka görevlileri halletmektedir. Sonrasında kredi kartı başvurunuz işleme alınmış olup, size kalan tek şey kredi kartınızı alıp 2 ay boyunca çeşitli ayrıcalıklardan Kuveyt Türk Esnaf kart sayesinde faydalanmak olacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi hemen sizde bir Kuveyt Türk şubesine giderek başvuru işleminizi başlatabilirsiniz.

Kuveyt Türk Esnaf Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top