KUVEYT TÜRK ESNAF KREDİSİ

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Esnaf olarak veya kendi bünyenizde işletmekte olduğunuz işyerinizde günümüz şartlarında vergi, fatura, sermaye gibi giderler oldukça fazla olmaktadır. Bu sebeplerden ötürü de ay sonu geldiğinde ödemeler için yüklü miktarda nakit paraya ihtiyacınız vardır. Bu nakit para bazen bünyenizde olmayabilir. İşte bu sırada devreye bankacılık sektörünün esnaf veya işletme sahibi kişiler için hazırlamış olduğu kredi paketleri devreye girmektedir. Bu kredi paketleri sayesinde gerekli olan ihtiyacınıza uygun kredi paketini seçerek uygun geri ödeme faiz ve vade koşullarıyla kredi alabilirsiniz. Kuveyt Türk, esnaf kredisini kullanıcılarına sunan bankalardan biridir. Kuveyt Türk esnaf kredisini şube üzerinden yapacak olduğunuz başvuru işlemleriyle alabilirsiniz. Şimdi siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda Kuveyt Türk esnaf kredisini açıklayacağız.

Kuveyt Türk Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • İşletme Finansmanı

İşletme finansmanı kredi paketi sayesinde, işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz ham madde gibi girdilerin alımında bu kredi türünü kullanabilirsiniz. Firmanıza tanımlanan krediyi belirlediğiniz vade içerisinde birçok sefer kullanabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca TL, USD ,EUR gibi dövize endeksli olarak kullanabilir ve 12 aya kadar vadeden yararlanabilirsiniz. Bu kredi paketi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için size en yakın Kuveyt Türk şubelerine gidebilir ya da 444 0 123 numaralı Kuveyt Türk çağrı merkezi üzerinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

  • Taksitli Ticari Finansman

Taksitli ticari finansman kredisi ile işyerinizin iş faktörünü geliştirmek ya da yatırım yapmak amacıyla iş makinesi, araç, bilgisayar vb. yani kısaca iş kolu üzerinde ihtiyacınız olabilecek ürünlerin alımında kullanılabileceğiniz kredidir. Bu kredi kapsamında size tanımlanmış krediyi tek seferde kullanabilirsiniz. Ayrıca 36 aya kadar vade fırsatı ve TL, USD, EUR gibi döviz para birimlerine endeksli olarak da bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredi hakkında detaylı bilgi almak için Kuveyt Türk şubelerine gidebilir ya da 444 0 123 numaralı Kuveyt Türk çağrı merkezinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Kuveyt Türk esnaf kredisi ile sizin işinize yarayan paketi seçip Kuveyt Türk esnaf kredisinden yararlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top