KUVEYT TÜRK İNTERNET BANKACILIĞI

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Günümüzde büyük bir öneme sahip olan internet sayesinde artık birçok işlemimizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bu işlemlerden bir tanesi de şubeye gitmeye gerek kalmadan online olarak yapılabilen banka işlemleridir. Yazımızda size Kuveyt Türk internet bankacılığı hakkında bilgi vereceğiz. Kuveyt Türk internet şubesi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Nedir?

Bankacılık sektörünün yeni nesili ve genç bir bankacısı olan Kuveyt Türk, emin adımlarla ilerleyerek her gün biraz daha büyümektedir. En iyi hizmet politikası ile faaliyetlerini sürdüren Kuveyt Türk şu anda en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaya hak kazanmıştır. Kuveyt Türk Bankası müşterilerine özel internet bankacılığı hizmeti vermektedir. Şubeye veya ATM’lere gitmeye gerek kalmadan günün her saatinde her yerinde her türlü işlemi Kuveyt Türk internet bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Bankası adına internet bankacılığa sahip olabilmeniz için öncelikle bankada adınıza açılmış bir bireysel hesap veya şirketiniz adına açılmış olan bir kurumsal hesap bulunması gerekmektedir.

Kuveyt Türk Bankası internet bankacılığı hesabı ile adınıza ait tüm bankacılık işlemlerini yürütmeniz mümkündür. Üstelik zamanı olmayan müşteriler için internet şubesi yedi yirmi dört hizmet vermektedir. İnternet bankacılığında sıklıkla yapılan işlemler para transferleri ve ödemelerdir. Bu işlemleri Kuveyt Türk internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. Herhangi bir kişi adına ait Kuveyt Türk Bankası hesabına havale yapabilir veya başka banka hesaplarına EFT yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri günün her saatinde internetin olduğu her yerde yapmanız mümkündür. Ayrıca elektrik, su, telefon ve doğalgaz faturalarınızı internet bankacılığı ile ödeyebilirsiniz. Bunlarla birlikte adınıza kayıtlı bir aracınız varsa, bu araca ait plaka ile giriş yaparak trafik para cezalarını ve dönemlik ödemelerini de internet bankacılığı üzerinden güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

Öncelikle bireysel giriş işlemini anlatalım. Bireysel internet şubesi için verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada müşteri numaranızı ya da isteğe bağlı olarak T.C. kimlik numaranızı giriniz. Ardından şifrenizi de girerek devam butonuna tıklayınız.

b2

Kuveyt Türk Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Eğer kurumsal olarak işlem yapacaksanız ilk olarak direkt yönleneceğiniz internet sekmesine tıklayınız. Açılan sayfada sizden müşteri numaranız, şifreniz ve kullanıcı adınız istenecektir. Devam sekmesine tıklayarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

k3

Kuveyt Türk Kurumsal İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top