KUVEYT TÜRK KREDİLERİ

KUVEYT TÜRK KREDİLERİ

Hayatta olduğumuz sürece nakit ihtiyacımız vardır. Bazen bu nakit ihtiyacımız oldukça fazla olabilir. Bu tür durumlarda kredi çekmemiz gerekir. Kredi çekmek içinse bütün bankaları araştırıp size en uygun olanını seçmelisiniz. Bu yazımızda size Kuveyt Türk kredilerinden bahsedeceğiz. Kuveyt Türk 1989 yılında kurulan köklü sayılabilecek özel bir bankadır. Türkiye’nin her bölgesinde şubesi bulunmaktadır. Kuveyt Türk kredileri oldukça düşük faizlere sahiptir. Kuveyt Türk müşteriye özel kredi seçenekleri oluşturmuştur. Bu kredi seçenekleri ev alacaklar için konut kredisi, araba alacaklar için araç kredisi ve diğer ihtiyaçlarınız içinse ihtiyaç kredisi başlığı altında üç kategoriye ayrılmıştır. Eğer siz de kredi kullanmayı düşünüyorsanız ve bankalar hakkında araştırma yapıyorsanız yazımızın devamını okuyarak Kuveyt Türk kredileri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Kredileri Nelerdir ?

Kuveyt Türk Konut Kredisi Nedir?

Ev sahibi olabilmek için çok fazla paraya ihtiyacımız olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu parayı kredi kullanmadan kısa sürede elde edebilmek çoğumuz için kolay değildir. Bir ev alacaksanız ve kredi çekmeyi düşünüyorsanız Kuveyt Türk kredileri size bu konuda destek sağlayabilir. Kuveyt Türk, konut kredilerinde gerçekten çok avantajlı olan bir bankadır. Oldukça düşük faizlerinin yanı sıra çok uzun vadelere sahiptir. 120 aya uzanan ödeme koşullarında vade uzunluğu faizi düşük de olsa etkilemektedir. 12, 18, 24 ve 36 ay için uygulanan faiz oranı %0,91’dir. 48, 60, ve 120 ay için uygulanacak faiz oranı ise %0,93’e çıkmaktadır. Gördüğünüz gibi faiz hem düşük olmakla birlikte hem de vadeye göre faiz farkı yok denecek kadar azdır. Eğer Kuveyt Türk kredilerinin konut desteği hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız en alttaki linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Nedir?

 

Kimi zaman hayatımızı kolaylaştırmak, kimi zaman da yatırım için bir araba almayı düşünebilirsiniz. Fakat bildiğiniz gibi bazı vergilerden dolayı ülkemizde araç fiyatları çok yüksektir. Bu yüksek miktarı elde edebilmek için banka kredilerine başvurmak zorunda kalırız. Kuveyt Türk kredileri araba almayı düşündüğünüz zamanlarda size yardımcı olabilir. Kuveyt Türk, bu konuda müşterilerine destek olabilmek için araç kredileri adı altında bir kredi çeşidi oluşturmuştur. Bu kredi çeşidinde vade uzunluğuna göre faiz değişmektedir. 24 aya uzanan vadelerde faiz oranı %1,18’dir. 24-48 ay arası vadelerde ise bu oran %1,21’e çıkmaktadır. Kuveyt Türk kredilerinin araç desteği hakkında daha fazla bilgi almak için en alttaki linki tıklayıp konuyla ilgili diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Kuveyt Türk Araç Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Nedir?

 

Bu iki kredi çeşidi dışında da acil nakite ihtiyacımız olduğu zamanlar vardır. Bu tür durumlarda ise Kuveyt Türk kredilerinin oluşturmuş olduğu ihtiyaç kredisine başvurabiliriz. Kuveyt Türk ihtiyaç kredisinin faizi diğer banka kredilerinin faizlerine oranla gerçekten çok düşük sayılabilir. Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi vadelere göre faiz farkı uygulamaktadır. 36 aya kadar %1,09 oranında faiz uygularken, 37-60 ay arasında %1,11 ve 61-120 ay arasında ise %1,15 gibi düşük bir faiz uygulamaktadır. Eğer Kuveyt Türk banka kredilerinin ihtiyaç kredisine başvuracaksanız ve hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top