KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Kuveyt Türk Sale Plus

Kart sisteminin yaygınlaşması ile birlikte birçok banka yeni kredi kartı ürünlerini müşterilerine sunmaktadırlar. Bu kredi kartları ile farklı alanlarda farklı ayrıcalıklar sağlanmaktadır. Kuveyt Türk kredi kartı hizmeti sunan bankalardan bir tanesidir. Bu yazımızda ise Kuveyt Türk Sale Plus kredi kartları hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

Kuveyt Türk Sale Plus Nedir?

Sale Plus kredi kartı Kuveyt Türk Bankası’nın 3 tip kredi kartından oluşan müşterilerine sunduğu kredi kartı tipidir. Sale Plus Gold, Sale Plus Klasik ve Sale Plus Platin kartları Kuveyt Türk’ün kredi kartı tipleridir. Sale Plus kredi kartları ile anlaşmalı üye işyerlerinden doğrudan faydalanabileceğiniz indirimler ile tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Sale Plus kredi kartının diğer özellikleri ise;

  1. Taksit imkanları sunar ve alışverişlerinizden Altın Puan kazanmanızı sağlar.
  2. Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılar.
  3. Sale Plus kredi kartı herhangi bir kart ücreti bulundurmaz.
  4. Asgari ödeme tutarı %100’dür. Yani mevcut borcunuzun tamamını ekstre dönemlerinizde ödemeniz gerekmektedir.

Sale Plus Taksit İmkanları Nasıldır?

Yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız alışverişlerinizde istediğiniz taksit sayını seçebilirsiniz. Kuveyt Türk Sale Plus, kartlar için taksit sayısının değiştirilmesi gibi bir ayrıcalık sunmaktadır. Eğer taksit sayınızı değiştirmek istiyor iseniz;

  1. 444 0 123 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yeni taksit sayınızı değiştirebilirsiniz.
  2. İnternet şube ile değiştirebilirsiniz.
  3. SMS aracılığı ile taksit sayınızı değiştirebilirsiniz. SMS ile taksit değiştirmek için yapmanız gereken ise Taksit yazıp bir boşluk bırakarak, kredi kartınızın son 4 hanesini yazıp bir boşluk daha bırakarak yeni taksit sayınızı yazıp 2848’e göndermektir. Örnek: Taksit 1234 6 yazıp 2848’e göndermek.
  4. Taksit sayısı arttıkça faiz oranları da artmaktadır.

Size vereceğimiz linke tıkladıktan sonra açılan pencerede Taksit seçeneğine tıklayarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus Taksitleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Sale Plus Altın Puan nedir?

Sale Plus ile yaptığınız taksitli alışverişlerde % 1, taksitsiz alışverişlerde ise % 0.1 AltınPuan kazanırsınız. Bu puanlar birikir ve 10 TL değerinde olduğu andan itibaren Kuveyt Türk altın hesabınıza aktarılır. Böylece ister altın biriktirebilir, isterseniz altınlarınızı Kuveyt Türk Bankası’ndan talep edebilirsiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus Platin Nedir?

Sale Plus kredi kartı ile aynı özellikleri taşıyıp bunun yanında asistans hizmetlerini içeren kredi kartıdır. Sale Plus Platin kredi kartına sahip kişiler Kuveyt Türk yol yardımı hizmetlerinden, konut yardımı hizmetlerinden, seyahat asistans hizmetlerinden, psikolojik danışma hizmetlerinden, sağlıklı beslenme hizmetlerinden ve consierge hizmetlerinden yararlanabilmektedir. İlgili sayfada Sale Plus Asistans Hizmetleri seçeneğine tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus Platin Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top