Odeabank Bank O’Card Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

Odeabank, 2012 yılında kurulduğundan bu yana hem tanıtım açısından doğru hareket etti, hem de bunun meyvelerini şube artırarak ve ATM’lerini ülkemizin birçok iline yayarak elde etti. Odeabank’ı hem bireysel hem de ticari bankacılıkta, vadeli veya vadesiz hesaplarda, verilen kredilerde gelişmiş memnuniyet düzeyine sahip bir hizmet sunuyor. Odeabank’ın en çok kullanılan ve potansiyel banka müşterileri ve genel müşteriler arasında en çok bilinen kredi kartı ise Odeabank Bank O’Card. Odeabank Bank O’Card’ın yıllık kullanım ücreti olarak aidat kesilmeyen bir kart olması, axess özelliği sayesinde anlaşmalı iş yerlerinden birbirinden yararlı birçok kampanya ve kazandırdığı chip paralar ile bankacılık sektörüne adım attığından beri adından söz ettirmiş durumda. Bank O’Card’ın Axess özelliğinin getirmiş olduğu tüm avantajlar haricinde, Bank O’Card’ın nakit avans ve taksit erteleme gibi müşteri dostu birçok özelliği bulunuyor. Piyasaya çıktığı günden beri Odeabank Bank O’Card’ın rağbet görmesinin temel sebebi de bu, birçok özelliği bir arada bulundurması.

Kartın Axess ile anlaşmalı olmasının en iyi yanı ise, 200 bini aşkın üye iş yeri ile sürekli devam eden ve yeni üretilen kampanyaları kullanabilmeniz. Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartı kampanyalarına yazımızın ilerleyen bölümlerinde değineceğiz.

Birçok avantajlı özelliği bünyesinde barındıran müşteri dostu kredi kartı Bank O’Card ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri ise limit arttırma. Bank O’Card Axess limit arttırma konusunu da bu yazımızda detaylı bir şekilde anlatacağız.

Odeabank Bank O’Card Axess’in Genel Özellikleri

Genel olarak Odeabank Bank O’Card Axess’in Nakit Avans, Limit Artırımı, Ek kart, borç sorgulama, otomatik fatura ödeme, sosyal güvenlik kurumu primi ödeme, taksitli avans gibi özellikleri vardır. Özellikle nakit avans, taksitli avans ve ek kart özellikleri bir kredi kartı için önemli özelliklerdir.

Taksitli avans özelliklerini alışverişinizde kullanarak maksimum 12 aya varan vade sayısına ulaşabilir, böylelikle her ay daha küçük meblağlar ödeyerek bütçenizi çok sarsmamış olursunuz. Odeabank şube ve ATM’leri ile 444  numaralı iletişim merkezinden taksitli avans ve nakit avans işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aylık faiz oranı %1.84 olan taksitli avans özelliği ile bir işlem başına harcayabileceğiniz tutar miktarı 100 tl ile 10 bin tl arasında değişmektedir.

Nakit avans ise, hepimizin başına gündelik hayatta gelebilecek nakite acil ihtiyaç duyma anında başvurabileceğimiz bir özellik. Odeabank Bank O’Card Axess sahibiyseniz ve nakite ihtiyacınız varsa, ister Odeabank ATM’lerinden ister diğer bankaların ATM’lerinden istediğiniz an nakit para çekebilirsiniz.

Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartınıza otomatik fatura ödeme özelliği ekletirseniz, hem bütün cep telefonu operatörlerinin faturalarını otomatik ödemeyle ödersiniz, hem de bu işlemi doğal gaz, elektrik ve su faturalarınıza ülkemizin birçok ilinde uygulayabilirsiniz.

Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartı birçok fırsat ve kampanya içeren bir karttır, bunu yazımızda vurgulamıştık. Bütün Bank O’Card Axess özelliklerinden sevdiklerinizin de yararlanmasını istiyorsanız, ek kart çıkartma talebinde bulunabilirsiniz. Çıkacak olan ek kart, asıl kart hesabınıza bağlı olarak çıkacaktır. Herhangi bir Odeabank şubesi veya Odeabank ATM’sinnden, Odeabank iletişim merkezinden Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartınıza ek kart çıkartma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartının borç sorgulama özelliği sayesinde güncel dönem borcunuzu takip edebilir ve o ayki harcamalarınızı buna göre sürdürebilirsiniz. Güncel dönem borcunuzu takip edebilmek için tek yapmanız gereken GUNCEL yazıp boşluk bırakıp kredi kartınızın son 4 hanesini yazıp 8444 numarasına kısa mesaj göndermek. Son hesap özetinde göreceğiniz kredi kartı borcunuzu görebilmek için ise EKSTE yazıp boşluk bırakıp yine kartınızın son hanesini yazarak 8444’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu priminizi de Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için Odeabank’ın herhangi bir şubesini, Odeabank internet şubesini veya Odeabank iletişim merkezini kullanabilirsiniz.

Odeabank Bank O’Card Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartının limit artırımını sağlıklı bir şekilde yapabilmek için, banka ile müşteri arasında yapılmış olan geçmiş işlemler kontrol edilmektedir. Geçmiş dönemlerde yapmış olduğunuz kredi kartı borç ödemeleri banka tarafından kontrol edilmektedir. Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartınızın limit arttırma işleminin negatif sonuçlanması yalnızca kredi kartı dönem borçlarının geç ödenmesi nedeniyle olabilir. Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartınız ile geçmiş dönemde yaptığınız tüm ödemeler, limit arttırma işleminin kolay veya zor olup olmayacağını belirlemektedir.

Odeabank Bank O’Card Axess kredi kartı limit artıma işlemini, geçmiş ödeme planlarınızda sıkıntı olmaması halinde her Odeabank ATM’sinden, mobil bankacılık şubesinden veya Odeabank şubelerindeki müşteri temsilcileri ile telefonda veya yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz. Ayrıca 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim merkezini arayarak da Odeabank Bank O’Card kredi kartı limit artırımı talebinde bulunabilirsiniz.

Bank O’Card Axess Kredi Kartı Taksit ve Erteleme İle Chip Para Özelliği

Taksit ve erteleme özelliği ile chip para özelliği, Bank O’Card Axess kredi kartının en önemli özellikleridir. Axess özelliği taşıması sayesinde iki yüz elli bini aşkın anlaşmalı iş yerinde avantajlı harcamalar yapabileceğiniz Bank O’Card kredi kartı ile, bu iş yerlerinde taksit ve erteleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu üye iş yerlerinde yapacağınız harcamalarda anında taksitlendirme fırsatını kullanabilirsiniz. Ayrıca erteleme özelliğini de kullanarak daha fazla alışveriş yaparak daha sonra ödeyebilirsiniz.

Bu üye iş yerlerinden yapacağınız avantajlı alışverişlerde ve katılacağınız kampanyalarda, Bank O’Card Axess kredi kartının sahip olduğu chip para özelliği sayesinde, alışveriş yapıp harcama yaparken chip para kazanabilirsiniz. Biriken chip paraları daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilir böylece bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Odeabank Bank O’Card Axess Kredi Kartı ile Yararlanabileceğiniz Kampanyalar

Nakit avans, taksit ve erteleme, chip para gibi harcarken kazandıran ve nakit ihtiyacınıza yardım eden özellikleri yanında, Axess özelliği sayesinde Bank O’Card kredi kartınızla birçok kampanya fırsatını kullanabilirsiniz.

Bu kampanyalar birçok sektörle ilgili olabilir. Örnek vermek gerekirse, Motorlu taşıtlar vergisini 31 temmuz 2017 tarihine kadar gib.gov.tr üzerinden Bank O’Card Axess kredi kartınız ile öderseniz 3 taksit kazanabilirsiniz. Eğer Bank O’Card veya Bank O’Card Atlas kredi kartınızı kullanırsanız 6 taksit kazanabilirsiniz.

Giyim ve hizmet sektöründe de güzel bir kampanyası olan Bank O’Card Axess kredi kartı ile, 31 temmuza kadar yapacağınız her 100 Tl ve üzeri harcamalarda 10’ar TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise yapacağınız ilk harcamanızdan önce ”TEMMUZ” yazmak ve 8444’e kısa mesaj olarak göndermek.

Bank O’Card Axess kredi kartınızla ayrıca ev tekstili ve züccaciye sektöründe yapacağınız harcamalarda +4 taksit fırsatı kazanabilirsiniz. Bu +4 taksit fırsatından yararlanmak için yapmanız gereken, alışverişi üye iş yerlerinden yapmak ve 100 TL ve üzeri harcama yapmak. Böylece 2 ve 8 arası taksitlerde +4 taksit kazanabilirsiniz.

 

Scroll to Top