ODEABANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

ODEABANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Odeabank kredi kartı başvurusu yaparak Odeabank’ın  sağlamış olduğu kredi kartı kampanyalarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Odea Bank kredi kartı konusunda size büyük avantajlar sağlayacaktır. Günüzmüzde kredi kartı kullanımında büyük artışlar yaşanıyor neredeyse bankalar birbirleri ile bu konuda yarış halinde. Kredi kartı kullanımının artmasının sebebi ise nakit paramızın olmadığı zamanlarda imdadımıza yetişmesi ile aldıklarımızı taksitli bir şekilde ödeyebilmemizdir.  Ayrıca kredi kartlarının kazandırdığı puanlarda kredi kartı kullanımını teşvik edici yönlerden bir tanesidir. Çünkü yaptığınız alışverişlerden extra hediye puanlar kazanarak bunları dilediğiniz gibi harcayabilme yetkisine sahipsiniz. Özellikle bu konuda sabit harcamaları bulunanlar daha avantajlı konumunda. Her ay yaptıkları bu alışverişlerin üstüne puanlar kazanmaktadırlar.

Odeabank kredi kartı başvurusu  iki  şekilde yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi Odea Bank şubelerinden yapılan başvurudur. Diğeri ise internet üzerinden yapılan online başvuru işlemidir. Eğer ki şubeye gidecek zamanınız yoksa başvuru işleminizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Kredi kartınızın nakit avans çekme özelliğini de kullanarak  nakde ihtiyacınız olduğu zamanlarda kredi kartınız ile limitiniz doğrultusunda nakit para çekme işleminizi gerçekleştiriniz. Çekmiş olduğunuz avansı isterseniz taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank kredi kartı başvurusunu Odea Bank şubesi aracılığıyla  yapmak istiyorsanız gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile şubeye gidip kredi kartı almak istediğinizi belirttiğinizde görevli kişi bu konuda size yardımcı olacaktır.  Ancak banka şubesine gitmeden de kredi kartı başvurusu  yapılabilmektedir. Kredi kartı başvurusunu internet üzerinden online olarak nasıl yapılacağını yazının devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip ederek öğrenebilirsiniz.

  • Odeabank kredi kartı başvurusu için öncelikle yapmanız gereken yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklamaktır.
  • Karşınıza gelecek sayfadan kredi kartı başvurusu alanına tıklayınız.

8

  • Açılan sayfadan ilk olarak hangi karta başvuru yapmak istediğinizi seçiniz.

3

  • Ardından ilk olarak açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız istenecektir. Bu bilgiyi girdikten sonra cep telefonu numaranızı giriniz. Ardından güvenlik kodu alanına girdikten sonra sonraki sayfa butonuna tıklayınız ve sizden istenilen diğer bilgileri de girip başvuru onaylama işleminizi yapınız. Bu şekilde talebiniz alınacaktır ve sizinle irtibata girilecektir.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top