ÖĞRENCİYE KREDİ VEREN BANKALAR

Bazı bankalar düşük faizli ve belli bir miktarda okumakta olan öğrencilere kredi imkanı sunmaktadır. Sizde bu durumda iseniz yani öğrenci iseniz ve kredi çekmek istiyorsanız bu durumda yazımızda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda öğrenciye kredi veren bankaların listesini vereceğiz. Sizde öğrenciye kredi veren bankaları öğrenmek istiyorsanız aşağıda yer alan bölümü okuyabilirsiniz. Peki öğrenciye kredi veren bankalar hangi şartları aramaktadır? Eğer aranan şartları yerine getiriyorsanız bu durumda sizde öğrenci kredisi çekebilirsiniz. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir;

  • İlk olarak ailenizin kefil olarak gösterilmesi gerekmektedir. Eğer kredi çekmek istiyorsanız bu durumda ailenizin size kefil olması gerekir. Eğer aileniz kefil olmazsa kredi çekemezsiniz.
  • Ayrıca bir işte çalışıyorsanız bu durumda da banka sizden maaş bordronuzu isteyecektir. Maaş bordronuzu ve ailenizi kefil göstererek sizde kredi çekebilirsiniz.

Öğrenciye verilen krediler bir bakıma eğitim kredisinin bir alt başlığı olarak gözükmektedir. Yani ailenizin kefilliği ile öğrenciye yani size verilen bir eğitim kredisi olarak geçmektedir. Bu durumda ise sadece bazı bankalar öğrencilere kredi vermektedir. İşte bizde tam bu noktada sizlere öğrenciye kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz. Sizde öğrenciye kredi veren bankaları öğrenmek, kredi çekmek için neler yapmanız gerekiyor bilmek istiyorsanız aşağıda yer alan kısmı okuyabilirsiniz.

İş Bankası Öğrenci Kredisi

Öğrenciye kredi veren bankalardan birisi de İş Bankası’dır. Sizde öğrenci olarak kredi çekmek istiyorsanız bu durumda öğrenciye kredi veren bankalardan olan İş Bankası şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Öğrenciye verilen krediler, öğrencinin ailesinin kendisine kefil olması sonucu öğrenciye verilen eğitim kredisidir. Öğrenciye verilen krediler belli bir miktarda olup faiz oranları ise oldukça düşüktür. Bu durumdan yararlanmak istiyorsanız ve konu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Linke tıkladıktan sonra İş Bankası öğrenci kredisinin faiz oranları ve kredi için neler gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Öğrenci Kredisi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Öğrenci Kredisi

Öğrenciye kredi veren bankalar bankalar, öğrencilere düşük faiz oranı ve belli bir miktarda kredi imkanı sunmaktadır. Bu durumda öğrenciye kredi veren bankalardan birisi de Akbank’tır. Sizde Akbank öğrenci kredisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu durumda bu alanın sonunda yer alacak olan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Linke tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada sizde Akbank öğrenci kredisi faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilir, ayrıca başvuruda bulunmak için sizden istenen evraklar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Öğrenci Kredisi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Öğrenci Kredisi

Öğrenciye kredi veren bankalar sınırlı sayıdadır. Bu durumda öğrenciye kredi veren bankalardan birisi de Yapı Kredi’dir. Öğrenci kredisi ise öğrencinin velisinin kefil olması durumunda eğitim kredisi başlığı altında verilen kredidir. Eğer sizde öğrenci kredisi almak istiyorsanız bu durumda ailenizin size kefil olması gerekmekte ve eğer çalışıyorsanız maaş bordronuzun bankaya verilmesi gerekmektedir. Eğer sizde Yapı Kredi öğrenci kredisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu durumda ilk olarak bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde Yapı Kredi öğrenci kredisi hakkında bilgi sahibi olabilir, faiz oranları öğrenebilir ve gerekli evraklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi Öğrenci Kredisi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi

Öğrenciye kredi veren bankalardan birisi de Ziraat Bankası’dır. Sizde öğrenci olarak kredi çekmek istiyorsanız bu durumda bir Ziraat Bankası şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Öğrenciye verilen krediler öğrencinin ailesinin kendisine kefil olması sonucu öğrenciye verilen eğitim kredisidir. Eğer öğrenci kredisi almak istiyorsanız bu durunda ailenizin size kefil olması gerekmektedir, yoksa öğrenci kredisi almanız mümkün değildir. Sizde Ziraat Bankası öğrenci kredisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu durumda ilk olarak bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada Ziraat Bankası öğrenci kredisinin faiz oranları ve gerekli evrakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Öğrenci Kredisi

Öğrenci olarak kredi çekme imkanına sahipsiniz. Bu durumda kredi çekmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Eğer sizde bu şartları yerine getirirseniz HSBC öğrenci kredisini çekebilirsiniz. HSBC öğrenci kredi çekmek içinse ailenizin size kefil olması gerekmektedir. Sizde eğer öğrenci kredisi çekmek istiyorsanız ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde HSBC Bankası öğrenci kredisi hakkında bilgi sahibi olabilir, faiz oranlarını öğrenebilir ve gerekli evrakların neler olduğu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

HSBC Öğrenci Kredisi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

1 thought on “ÖĞRENCİYE KREDİ VEREN BANKALAR”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top