PASHA BANK MOBİL

PASHA BANK MOBİL

Artık birçok kurum ve kuruluş internetin gelişmesi ile birlikte ve internet kullanımının cep telefonlarına kadar ilerlemesine bağlı olarak hem sanal ortamda hem de mobil olarak birçok hizmeti sunmaktadır. Biz sizlere bu alanda Pasha Bank mobil hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Pasha Bank cep uygulamasının nasıl indirileceği, nereden indirileceği, uygulamanın nasıl kullanılacağı ve uygulamaya girmek için şifrenin nasıl alınacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Sizde PashaBank mobil uygulamasını indirdikten sonra ise artık Pasha Bank şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yapabilirsiniz. PashaBank mobil uygulamasının nasıl indirileceğini öğrenmek içinse yazımızı okumaya devam ediniz.

Pasha Bank Mobil Uygulaması

Sizde PashaBank mobil uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak için ilk olarak uygulamayı indiriniz. PashaBank mobil uygulaması indirme işlemi kullandığınız telefonun işletim sistemine göre farklılık göstermektedir. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda aşağıdaki linklerden Android için verilen kısma tıklayınız. Eğer işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıdaki linklerden IOS için verilen kısma tıklayınız. Bu alanlardan size uygun olan alana tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada yükleme işlemini yerine getirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ise ilk olarak uygulamayı açınız. Daha sonra ise ilk olarak kredi kartı numaranızı ya da kart numaranızı ilgili alanlara giriniz. Bundan sonra ise artık sizde her türlü mobil bankacılık işlemini yerine getirebilirsiniz.

Pasha Bank Mobil Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Pasha Bank Mobil IOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Pasha Bank Mobil Uygulaması Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde Pasha Bank mobil uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda ilk olarak sizde internet şifresi lazım olacaktır. Sizde internet şifresinin nasıl alınacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın bu bölümünü okuyabilirsiniz. Sizde internet şifresi almak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak ilgili alanlara müşteri numaranızı ve TC kimlik numaranızı giriniz. Bundan sonra ise giriş butonuna basınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde şifre belirleme işlemini yerine getirebilirsiniz. Şifre aldıktan sonra ise artık sizde Pasha Bank şubelerinden yapabileceğiniz bütün işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Pasha Bank Mobil Uygulaması Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top