TEKSTİLBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

tekstilbank vectorel logo

Tekstilbank hisselerinin büyük bir kısmının satılması sonra ICBC Turkey Bank olarak yeniden isimlendirilmiştir. Bu yazımızda ICBC Turkey (Industrial and commercial bank of china) yani Tekstilbank kredi kartı başvuru işlemi nasıl yapılır ve Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucu nasıl sorgulanır gibi konular hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

Tekstilbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekstilbank Çin Bankası’na hisselerini sattıktan sonra kredi kartı başvurularında alternatif seçenekler sunmaya başlamıştır. Dilerseniz herhangi bir Tekstilbank şubesine giderek müşteri temsilcisinden kredi kartı başvuru talebinde bulanarak kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilir veyahut Tekstilbank’ın sunmuş olduğu internet hizmeti ile internet aracılığı sayesinde kredi kartı başvurunuzu online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında internet aracılığı ile Tekstilbank kredi kartı başvurusunun nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız. Ancak bunun öncesinde sizlere vermiş olduğumuz Tekstilbank kredi kartı başvuru bağlantısına tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

ıcbc

Bu sayfada sizlere semboller ile gösterdiğimiz seçeneğe tıklayınız. Seçeneğe tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır.

ıcbc2

Bu açılan pencerede başvuru yapmak istediğiniz kredi kartı tipini seçiniz. Sonrasında aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılacaksınız.

tekstilbank2

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • 11 haneli T.C kimlik numaranızı gerekli kutucuğa giriniz.
  • Adınızı gerekli alana giriniz.
  • Soyadınızı gerekli alana giriniz.
  • İş telefon numaranızı giriniz.
  • Cep telefon numaranızı giriniz.
  • Güvenlik kodunu giriniz. Ve “Devam” butonuna tıklayınız. “Devam” butonuna tıkladıktan sonra başvuru işleminiz onaylanacaktır ve sizlere bir numara verilecektir. Bu numarayı saklayınız, çünkü başvuru sonucunuzu sorgulamak istediğinizde bu numara sizlere sorulacaktır.

Tekstilbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Tekstilbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucu işlemlerini internet aracılığı ile sorgulamaya açmamıştır. Bunun yerine herhangi bir Tekstilbank şubesine giderek müşteri temsilcisine Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucu durumunuzun ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz talebinde bulunabilirsiniz veyahut Tekstilbank telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerini (444 00 50) arayarak sizlere başvuruda verilen referans numarası ile Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top