TSKB KREDİ BAŞVURUSU

İnsanların genel ihtiyaçları için yaratılmış olan krediler gibi bazı bankalar yatırımcılar ve ihracat yapan işletmeler için özel krediler oluşturmuştur. Bu kredilerle yatırımcılara özel finansman sağlanırken, ihracat yapan veya ihracatı yapılan ürünleri üreten işletmelere ayrıcalıklı krediler sağlanmıştır. Bu bankalardan biri de TSKB’dir. TSKB kredi başvurusunda bulunarak kurumsal kredilerden yararlanabilir ve Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasına destek olabilirsiniz. Bilgi birikimi ve uzmanlıklarıyla TSKB, müşterilerine yatırımlarının geri dönüş süreleri ile uyumlu vade ve ödemesiz dönem alternatifleri ile krediler sağlamaktadır. Birçok farklı düzeyde kredi sağlayan TSKB kredilerine yazımızın devamında bu krediler hakkında bilgi vereceğiz.

TSKB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TSKB kredi başvurusu seçenekleriyle işletmeler işlerini büyüterek, daha fazla yatırım yapabilir ve ihracat yaptıkları ülke sayısını arttırarak Türkiye’nin büyümesi için etkide bulunabilirler. TSKB kredi başvuru seçenekleri farklı düzeylere ayrılmışlardır. TSKB sanayi yatırımları, üretim sektöründe faaliyet gösteren şirketlere sunulan kredi destekleri ile iş dünyasındaki rekabet güçlerini arttırmasını sağlamaktadır. Komple yeni tesis yatırımı, kapasite artırımı, tesis modernizasyonu, ekipman alımı, teknoloji ve inovasyon, verimlilik ve çevre, dağıtım ve lojistik gibi destekleme çeşitleriyle sanayi yatırımları sayesinde TSKB, istihdam arttırımı sağlamaktadır. Enerji ve kaynak verimliliği projelerine destek ile enerji de dışa olan bağımlılığı azaltıcı etkisi olan yatırımlara destek verilerek enerji tasarrufu yapılması ve bu sayede üretim maliyetlerini düşürüp, karbon emisyonu salımını düşürmektedir.

Çevre yatırımları ile, çevre kirliliği etkilerini azaltıcı ve iklim değişikliği olumsuz sonuçlarını düşürücü çevresel projelere destek veren kredi imkanlarıyla TSKB, Türkiye ve dünyanın sağlıklı büyümesi için destek sağlamaktadır. Çevre kredileri, kirliliği önleme, atık su arıtma, filtre ve toz, emisyon azaltım, yakıt dönüşümü, su yönetimi, iş güvenliği ve işçi sağlığı, çevre yönetimi gibi alanlardadır. Sürdürülebilir turizm amaçlı krediler sağlayan TSKB, turizm alanında faaliyet gösteren şirketlere sürdürülebilir yatırımlarına destek sağlamaktadır. TSKB kredi başvurusu ile yenilenebilir enerji alanında da krediler sağlanmaktadır. Ekonomisi büyüyen ve büyüdükçe daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan ve enerji ithalatı için yüksek miktarda döviz ödemeleri yapan ülkemizin dışa bağımlı enerji hattından kurtulması ve yenilenebilir enerji sistemini geliştirmesi gerekmektedir.

TSKB kredi başvurusu yaparak, rüzgar, hidroelektrik, solar, biokütle, jeotermal gibi yenilenebilir enerji alanlarında yatırımcılara destek olmakta ve şuan kurulu olan bu sistemlerde oldukça önemli bir paya sahip olmaktadır. Yazımızın devamında verdiğimiz linke tıklayarak TSKB internet sitesini ziyaret edebilir ve TSKB kredileri hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

TSKB Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top