HSBC BANKA KREDİLERİ

TÜRKİYE FİNANS EFT SAATLERİ

EFT bir banka hesabından başka bir banka hesabına para aktarım işine verilen isimdir. Eğer sizde para aktarım işleri için bankalar ile çalışıyorsanız bu durumda iki farklı işlem ile karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bu durumda kullanabileceğiniz yollardan birisi havale diğeri ise EFT’tir. Havale para göndermek istediğiniz hesap ile sizin kullandığınız hesap aynı ise söz konusu olmaktadır. Bir diğer yol olan EFT ise para göndermek istediğiniz hesap ile sizin kullandığınız hesabın farklı olması durumunda söz konusu olacaktır. Biz sizlere bu alan Türkiye Finans EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Türkiye Finans EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans EFT Saatleri Kaçtır?

Türkiye Finans üzerinden EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta EFT işlemini Türkiye Finans EFT saatleri arasında yapmak olacaktır. Eğer sizde EFT işleminizi Türkiye Finans EFT saatleri arasında yapmazsanız bu durumda para aktarım işiniz bir sonraki mesai gününe kalacaktır ve gecikecektir. Eğer sizde işlemlerinizin gecikmesini istemiyorsanız bu duruma dikkat etmeniz gerekmektedir. Türkiye Finans için belirlenen EFT saatleri ise sabah 09:00 akşam 17:15 saatleri arasıdır. Sizde işlemlerinizi yaparken bu saatler arasında yapmaya dikkat ediniz. Türkiye Finans EFT işlemini ise Türkiye Finans şubelerinden, mobil bankacılıktan, internet şubelerinden ve telefon bankacılığından yerine getirebilirsiniz.

Türkiye Finans EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Türkiye Finans şubelerinden hesaptan hesaba yapılacak olan EFT işlemlerinde sizden alınacak olan EFT ücreti asgari 25 TL, azami 350 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’idir.
  • Türkiye Finans şubelerinden hesaptan isime yapılacak olan EFT işlemlerinde sizden alınacak olan EFT ücreti asgari 25 TL, azami 350 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’idir.
  • Türkiye Finans şubelerinden kasadan hesaba yapılacak olan EFT işlemlerinde sizden alınacak olan EFT ücreti asgari 25 TL, azami 350 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’idir.
  • Türkiye Finans şubelerinden kasadan isme yapılacak olan EFT işlemlerinde sizden alınacak olan EFT ücreti asgari 25 TL, azami 350 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’idir.
  • Türkiye Finans şubelerinden yapılan EFT işleminde isme gelen EFT işlemlerinde sizden alınacak olan EFT ücreti asgari 25 TL, azami 350 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’idir.
  • Türkiye Finans internet bankacılığından yapılacak olan EFT işlemlerinde alınacak olan ücret ise 2 TL olarak belirlenmiştir.
  • Türkiye Finans telefon bankacılığında yapılacak olan EFT işlemlerinden alınacak olan ücret ise 6 TL olarak belirlenmiştir.
  • İnternet şubesinden yapılacak olan geç Türkiye Finans EFT saatleri 16:00-17:15 arası EFT işlemleri için alınacak olan EFT ücreti ise 4 TL’dir.
  • Telefon bankacılığında yapılan geç Türkiye Finans EFT saatleri 16:00-17:15 arası EFT işlemlerinde alınacak olan EFT ücreti ise 12 TL’dir.
  • Şubelerden yapılacak olan geç EFT için asgari 40 TL azami 365 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’idir.

Türkiye Finans Resmi İnternet Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top