TÜRKİYE FİNANS HAPPY

TÜRKİYE FİNANS KREDİ HESAPLAMA

Türkiye Finans Happy ürünleri ile kredi kartı kullanıcıları alışverişlerde sayısız imkanlara sahip olabilir. Üstelik yalnızca alışverişlerinizde değil her türlü harcamalarınızda kullanacak olduğunuz bu happy ürünleri her ürüne ve her bireye göre istekleri doğrultusunda çeşitlendirilmiştir. Her vatandaşa göre ödeme seçenekleri ile dilediğiniz kartı tercih edebilirsiniz. Şimdi ise yazımızda bu kartlara yer verelim.

Türkiye Finans Happy Ürünleri

Happy Kart Gold

Türkiye Finans Happy Kart Gold kullanan vatandaşlar her zaman daha çok bonus kazanma hakkına sahiptir. Çünkü her alışverişte kazandıran bu bonuslar ile alışverişleriniz daha keyifli, harcamalarınız daha akıllıca olacaktır. Kartınızın içerisinde yer alan bonuslarınızı her türlü alışverişte kullanabilirsiniz. Zaten bonus kazanmak için ne için ve nereden alışveriş yaptığınızın hiç mi hiç önemi yoktur. Her türlü yerden her zaman gerçekleştirecek olduğunuz alışverişlerinizde bonus kazanabilirsiniz. Bu bonusları da dilediğiniz harcamanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Happy Kart Platinum

Seyahate mi gideceksiniz? Rezervasyon mu yaptırmanız gerek? Bu sırada aklınıza gelecek olan ilk şey sizin yardımcınız olan Türkiye Finans Happy Kart Platinum olacaktır. Çünkü bu kart sayesinde sizler seyahatlerinizi daha iyi bir şekilde ödeme imkanına sahip olabileceksiniz. Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirecek olduğunuz alışverişlerinizde bu kartı kullanabilirsiniz. Size özel hazırlanan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Happy Kart Anne

Türkiye Finans bankası anneleri ayrıcalık göstermiş, onlara özel bir kredi kartı seçeneği sunmuştur. Sevgili annelerimizin alışverişte daha avantajlı olmalarını sağlamak amacı ile tasarlanan bu karta sahip olmanız için yalnızca SMS atmanız yeterli olur. T.C. kimlik numaranızı 2442’ye göndererek sizde Türkiye Finans Happy annelerinden biri olabilme fırsatını yakalamış olursunuz. Annelere sağlanan ayrıcalıklardan yararlanmak için sizler de bu mesajı cep telefonlarınızdan gönderebilirsiniz. Düşük faiz ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmetinizde olan Happy Kart Anne oldukça kolaylık sağlar. Alışverişlerinizde sağladığınız bu taksitli indirimler ile cebiniz hep dolar. Çocuk hesabı kapsamında oluşturulan her türlü kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik hesabınızı da çocuğunuz adına açabilirsiniz.

Happy Zero Kart

Hem taksitli ödeme seçeneklerinin artmasını hem de harcarken bonus kazanmayı kim istemez ki? Vatandaşları bu yönden mercek altına alan Happy Zero kart çok farklı kampanyaları ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarmıştır. İşyerlerinizde bile gerçekleştirebilecek olduğunuz taksitlerde kullanabileceğiniz bu kart ile daima kar sahibisiniz. Türkiye Finans Happy Zero Kart ile sahip olacağınız bu özellikleri yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanabilir, her türlü alışverişlerinizde bonus kazanabilirsiniz. Bu bonuslarınızı da dilediğiniz alışverişte gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Kart’ın ürünleri yukarıda belirttiğimiz gibidir. Bu kartlardan dilediğinizi tercih etmek size kalmıştır. Hangi taksit seçeneğini hangi kampanyalar ve hangi ödeme seçenekleri sizlere uygunsa bu kredi kartını dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Bu kredi kartlarına başvuru yapabilmek için sizler en yakın Yapı Kredi şubesine gitmeniz gerekir. Bu Happy Kartlarından daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda bulunan linke tıklayınız. Buradan daha geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top