Türkiye Finans Haremeyn Kart

TÜRKİYE FİNANS KREDİ HESAPLAMA

Ülkemizde alışveriş tutkusu hemen hemen her vatandaşın içine işlemiş vaziyettedir. Özellikle bayan vatandaşlar için alışveriş daha çok ilgi uyandırmaktadır. Alışveriş denince akla kadınların saatlerce vakit harcadığı kıyafet, kozmetik, gıda reyonundan tutunda elektronik reyonuna kadar birçok reyonda yaptığı alışverişler gelir. Tabi bu durumlar erkekler için de geçerlidir. Ama kimi zaman bazı durumlar bu alışveriş tutkusunu engellemektedir. Bu engellerin büyük bir çoğunluğu da nakit para yetersizliğinden olmaktadır. Bu soruna karşı da banka kuruluşları kredi kartı uygulamasını devreye sokmuştur. Kredi kartları sayesinde nakit paranız olmasa da satın alma işleminizi yapabilir, üstelik ödeme işleminizi de taksitler halinde yapabilirsiniz. Kredi kartları vatandaşların nakdi yönden rahatlamasını sağlamış durumdadır. Türkiye Finans Bankası da kredi kart türlerini kullanıcılarına sunan banka kuruluşlarından biridir. Türkiye Finans Haremeyn kart bu kredi kartlarından biridir. Aşağıdaki yazımızda siz değerli okurlarımıza Türkiye Finans Haremeyn kart hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye Finans Haremeyn Kartın Özellikleri Nelerdir?

Türkiye Finans Haremeyn kart sayesinde siz de ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Maestro, Electron, Plus amblemi gördüğünüz bankamatiklerden, bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinden nakit para çekebilirsiniz. Yurtiçi ve yurdışında da kullanılan bu kart ile 7/24 nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sorgulama için HESAP boşluk Müşteri No.-Ek No  yazarak 2442’ye SMS göndermeniz halinde vadesiz mevduat hesabınızda ne kadar nakdi varlığınız kaldığını öğrenebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz Türkiye Finans Haremeyn kartın başvuru işlemleri banka şubesi üzerinden yapılmaktadır. Şube üzerinde müşteri temsilcisi ile görüşmeniz halinde başvuru işleminizi başlatmış olursunuz.

Türkiye Finans Haremeyn Kart İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans Haremeyn Şua Kartın Özellikleri Nelerdir?

Haremeyn şua kart Türkiye’nin ilk kıbleyi gösteren kredi kartı olma özelliğine sahiptir. Anlaşmalı Hac, umre organizasyonu yapan firmalarla hac, umre ziyaretlerinize peşin fiyatına özel taksit imkanlarına bu kart üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye Finans Haremeyn Şua kartın başvuru işlemi için telefonunuzun Mesaj bölümüne SUA yazıp boşluk bırakıp kimlik numaranızı yazınız 2442’ye SMS atmanız başvuru işleminizi başlatmanız için yeterlidir.  Türkiye Finans Haremeyn Şua kart ile dini görevlerimizden biri olan hac, umre işlemlerimizi yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha uygun fırsatlar dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Haremeyn Şua Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top