TÜRKİYE FİNANS KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

TÜRKİYE FİNANS KREDİ HESAPLAMA

Modern çağ olarak nitelendirilen günümüz zaman diliminde, insanların yaşamını devam ettirebilmek için temel ihtiyacı olan para, ev, yemek gibi ana unsurların çok dışına çıkılarak lüks ve refah seviyesi yüksek bir toplum algısı oluşmuştur. Bu düşüncenin etkisi de yaşamı etkileyen yardımcı çok sayıda gereç ve ürünün doğuşu olmuştur. Nitekim hem teknolojik, hem giyim hem de yiyecek sektöründe köklü değişiklikler ve düşünce yapısında farklı kalıplar ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte düzenli ve belirli seviyedeki gelirimizle çağımızın bize sağladığı bu avantajlar ve yeniliklerden yararlanma olanağımız çoğu zaman yoktur. Bu durumun ortaya çıkmasından sonra daha önceleri senet yoluyla yapılan taksitli ve gelecekte ödeme sözü yeni bir boyut kazanarak kredi kartı şeklini almıştır.

Kredi kartları, müşterinin bankalardan temin ettiği sanal hesap üzerinden eksi bakiyeye düşerek kartı almış olduğu bankaya borçlanması ilkesine dayanan, diğer ay ödeme yöntemiyle çalışan işlek araçlardır. Hemen hemen hepimizin sahip olduğu bir kredi kartı mevcuttur. Türkiye Finans Katılım Bankası da bu gereklilik ve çağın önemli gereci olan yeniliğe kayıtsız kalmamış ve kredi kartlarını müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Müşterilerinin kredi kartları hakkında kontrol işlemlerini sürekli ve istedikleri zaman yapabilmesi adına da diğer tüm bankalar gibi internet bankacılığı hizmetini aktif hale getirmiştir. Bu hizmet yardımı ile Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulama işlemli başta olmak üzere bireysel ve kurumsal anlamda birçok hizmetten banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan yararlanabiliyorsunuz. Bu yazımızda da Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulama işlemlerini internet üzerinden nasıl yürütebiliriz sorusuna cevap arayacağız.

Türkiye Finans Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Her bankada olduğu gibi bu banka da internet şubesi işlemlerini resmi internet sitesi üzerinden yürütmektedir. Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulama işlemini yapabilmeniz için yazımızın sonunda yönlendirme butonu ekledik. Bu butonu kullandığınız takdirde Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulama işlemine erişim sağlayabileceğiniz resmi internet sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Alttaki ekte gösterilen bu sayfada, ok işareti ile gösterilen kısımı kullanarak internet şube işlemlerini yapacağınız güvenlik sayfasına erişmiş olacaksınız. Eğer şifre ve kullanıcı adı sahibiyseniz giriş butonuna tıklayınız. Eğer sahip değilseniz anında şifre kısmını kullanarak şifre sahibi olmalısınız.

trfinans

Giriş butonu ile müşteri numaranız ve anında şifre menüsüyle oluşturduğunuz şifreyi kullanarak giriş yapacağınız güvenlik sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadaki gerekli bilgileri resimde gösterilen kısımlara doğru şekilde yazınız. Eğer ek kullanıcıysanız kullanıcı kodu sahibi olmanız gerekmektedir. Doldurulması gereken kısımlar bitince giriş butonuna tıklayınız. Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulamanın yanı sıra kredi kartı borcu ödeme, şifre işlemleri, hesap döküm özeti, takside bölünmüş alışveriş listesi gibi daha birçok kart işlemini yönetebileceğiniz size ait profile erişim sağlamış bulunuyorsunuz.

trfinans2

Türkiye Finans Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top