TÜRKİYE FİNANS MOTOSİKLET KREDİSİ

TÜRKİYE FİNANS MOTOSİKLET KREDİSİ

Gün geçtikçe bankalar müşterilerinin ihtiyaçlarına maddi destek sağlamak amacıyla kredi kartları ve kredi tiplerini artırmaktalar. Öyle ki artık günümüzde herhangi bir ihtiyacınız için herhangi bankadan kredi talebinde bulunabilir ve kredinizi alabilirsiniz. Kredi hizmeti sunan bankalardan birisi de Türkiye Finans Bankası’dır. Yazımızın devamında sizlere Türkiye Finans motosiklet kredisi hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

Türkiye Finans Motosiklet Kredisi nedir?

Türkiye Finans Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi tipidir. Sıfır kilometre veyahut 2. el motosiklet almak isteyen Türkiye Finans müşterilerine maddi desteğin sağlanması amacıyla verilir. Türkiye Finans motosiklet kredisi için 48 aya kadar uygun faiz oranları ile bu kredi tipini müşterilerine sunmaktadır.

Faiz Oranları Nasıldır?

Eğer Türkiye Finans motosiklet kredisi faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamında paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak sayfanın en alt kısmında 20.000 lira üzerinden geçerli faiz oranlarını görebilir ve alacağınız kredi ile bağdaştırarak ne kadar faiz oranı olduğuna ulaşabilirsiniz.

Faiz Oranları için TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans Motosiklet Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Eğer alacağınız kredi miktarı ile ödeyeceğiniz taksitlerin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız bu yazımın devamında sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız sizlere yardımcı olacaktır. Tıklamış olduğunuz bağlantıda yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. “Finansman Türü” kısmında Motosiklet Finansmanını seçiniz.
  2. “Finansman Tutarı” bölümünde alacağınız tahmini kredinizi giriniz.
  3. Taksit seçeneğinizi seçiniz.

Bu işlemleri sırası ile yaptığınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarına ulaşmış olacaksınız.

Türkiye Finans Motosiklet Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans Motosiklet Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Türkiye Finans motosiklet kredi başvurularını herhangi bir Türkiye Finans şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işleminizi yapmanız için aşağıdaki belgeleri yanınızda bulundurmanız sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bu belgeler şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyetiniz.
  • Gelir belgesi veya maaş bordrosu (Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu firmanın imzalı beyanı ile bulunmalıdır.)
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi.
  • Alacağınız motosikletin maliyet faturası.
  • 0 kilometre araçlarda, alınacak aracın maliyet faturası.
  • 2. el araçlarda, alınacak aracın ruhsat fotokopisi. Ve Eğer Türkiye Finans Bankası gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteyebilir. Kefil için de aynı belgeler talep edilmektedir.

Türkiye Finans Motosiklet Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top