HSBC BANKA KREDİLERİ

VAKIFBANK EFT SAATLERİ

Sizde işlemlerinizi banklar aracılığı ile yerine getiriyorsanız bu durumda ortaya iki farklı yoldan para transferi işlemi karşınıza çıkacaktır. Biz sizlere bu alanda Vakıfbank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Vakıfbank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bankalar aracılığı ile para transferi işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda iki farklı para transferi işlemi karşınıza çıkmaktadır. Bu transfer işlemlerinden ilki para göndermek istediğiniz hesap ile para gönderdiğiniz hesap aynı ise bu duruma havale adı verilmektedir. Ancak para gönderdiğiniz hesap ile sizin kullandığınız hesap farklı ise bu durumda ortaya çıkacak olan işlemin adı ise EFT olmaktadır. Sizde Vakıfbank EFT saatleri hakkında ve diğer konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank EFT Saatleri Kaçtır?

Vakıfbank EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta işleminizi EFT işlemi için belirlenen saatler arasında yapmanız olacaktır. Eğer işleminizi belirlenen Vakıfbank EFT saatleri arasında yapmaz iseniz bu durumda işleminiz bir sonraki güne kalacaktır. Eğer sizde EFT işleminizi yaparken aynı gün sonuç almak istiyorsanız bu durumda EFT işleminizi belirlenen saatler arasında yapmanız gerekmektedir. Vakıfbank EFT saatleri ise sabah saat 09:00 ve akşam 16:30 saatleri arasıdır. Eğer sizde EFT işlemlerinizin aynı gün sonuçlanmasını istiyorsanız bu saatler arası EFT işleminizi yerine getirmeniz gerekmektedir. Vakıfbank EFT işlemini ise Vakıfbank şubelerinden, internet şubelerinden ve telefon bankacılığından yerine getirebilirsiniz.

Vakıfbank EFT için alınacak olan EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Vakıfbank şubelerinden yapılacak olan EFT işlemleri için yapılan EFT işlemi düzenli EFT talimatı ile yapılıyorsa bu durumda EFT işlemleri için 2.50 TL sabit ücret tahsil edilecektir.
  • Vakıfbank şubelerinden tek seferlik olarak yapılan EFT işlemleri için EFT ücreti ise asgari 35.00 TL ile azami 300.00 TL arasında değişiklik göstermektedir.
  • Vakıf bank Çağrı merkezi üzerinde yapılacak olan EFT işlemlerinde ise alınacak olan EFT ücreti miktarı 20.00 TL olarak belirlenmiş ve tahsil edilmektedir.
  • Vakıfbank internet şubelerinden yapılacak olan EFT işlemlerinden ise sizden alınacak olan EFT ücreti tıpkı çağrı merkezinde olduğu gibi 2 TL olarak belirlenmekte ve EFT işlemi sırasında tahsil edilmektedir.

Vakıfbank Resmi İnternet Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top