VAKIFBANK KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

Vakıfbank, ülkemizin bankacılık sektöründe devlet desteğine dayalı alanda hizmet sunan bankalarından birisidir. Vakıfbank teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bir çok alanda hizmet vermeye başlamıştır. Bu hizmetlerinden birisi de kredi kartı hizmetidir.

Vakıfbank kredi kartı ile her bankanın sunmuş olduğu hizmetlerin aynısından yararlanabilirsiniz. Taksitli alışverişler, nakit avans çekimleri gibi gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde dolayısıyla Vakıfbank’a borçlanmış oluyorsunuz. Bu borcunuzu nasıl öğrenebileceğinizi ve borcunuzu hangi sistemler aracılığı ile ödeyebileceğinizi merak ediyorsanız bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır.

Vakıfbank kredi kartı borcu sorgulama işlemleri birçok şekilde gerçekleşmektedir. Dilerseniz herhangi bir Vakıfbank ATM’sinden kredi kartınızın yanınızda olması ve kredi kartı bilgilerinizi bilmeniz koşulu ile hesap özeti seçeneğinden mevcut dönem borcunuz, kredi kartı limitiniz, asgari borcunuz gibi kredi kartınıza ait detaylı bilgileri görebilir ve borç ödeme işleminizi o an için nakit ödeme seçeneği veyahut herhangi bir Vakıfbank hesabınızdan havale ederek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini Vakıfbank telefon bankacılığı numarasını arayarak sesli menüden gerçekleştirmek istediğiniz işlemler dair gerekli tuşları tıklamanız durumunda sizleri gerekli birimine aktaracaktır ve bu birimden kredi kartınıza ait detaylı bilgileri talep edebilir ve talebiniz gerçekleştirilmiş olacaktır. Tüm bu işlemler ile uğraşmak istemiyor iseniz Vakıfbank’ın sunmuş olduğu online hizmetler sayesinden internet aracılığı ile Vakıfbank internet şubesini kullanarak kredi kartınızın borç bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazımızın devamında sizlere Vakıfbank internet şubesi ile Vakıfbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatacağız. Lakin bunun öncesinde sizlere vermiş olduğumuz yönlendirme linkine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı  Vakıfbank resmi internet sayfası olup aşağıdaki görsele benzer bir sayfadır.

vakııııfff

Bu sayfada eğer İnternet Bankacılığı sistemine kayıtlı iseniz “İnternet Bankacılığı” seçeneğine tıklayınız. Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değil iseniz “Şifre Al” bölümüne tıklayarak bir Vakıfbank internet şubesi şifresi edininiz ve sonrasında tekrardan “İnternet Bankacılığı” seçeneğini seçiniz.

“İnternet Bankacılığı” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere ile karşılaşacaksınız.

vakıff22

Bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • Kart işlemleri yapacağınız için “Kart İşlemleri” seçeneğine tıklayınız.
  • 16 haneli kredi kartınızın üzerinde bulunan kredi kartı numaranızı giriniz.
  • Kredi kartı şifrenizi giriniz.
  • Çerçeve içerisine aldığımız “Giriş” butonuna tıklayınız.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkacak sayfada Vakıfbank kredi kartı borcu sorgulama işleminizi tamamlamış olacağınız gibi kredi kartınıza ait tüm bilgilere ulaşmış olacaksınız.

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top