VAKIFBANK İNTERNET BANKACILIĞI

VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

Artık mecburi olarak bankaya gitmek ve işlemlerinizi bankada yapmak zorunda değilsiniz. Üstelik işlemlerinizi yapmak için banka sıralarında sürekli olarak bir bekleyiş içinde olmanız gerekiyordu. Özellikle de çalışan kişiler için maalesef banka sıralarında beklemek daha büyük eziyet oluyordu. Vakıfbank Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alıyor. Bu büyük banka müşterilerini sürekli olarak bankanın yollarında görmek yerine onları Vakıfbank internet bankacılığı ile tanıştırıyor. Vakıfbank internet şubesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümü okuyabilirsiniz. Vakıfbank internet bankacılığı nasıl kullanılacağı hakkında sizlere bu alanda gerekli bilgileri vereceğiz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Nedir?

Türkiye Vakıflar Bankası Türkiye’nin en köklü bankalarından bir tanesidir. Türkiye’de Vakıfbank bankalar arasında yedinci sırada konum almaktadır. Vakıfbank internet bankacılığını oldukça basit ve kullanışlı bir menü ile sizlerle tanıştırıyor. Kolay ve basit birkaç işlem sonunda internet bankacılığı şifresi edinebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank hesabınızı açtıktan sonra internet bankacılığı şifrelerinizi oluşturabilirsiniz. Böylece kredi kartınızdan yaptığınız alışverişleri görüntüleyebilir, aylık ve günlük olarak ne kadar harcama yaptığınızın bilgisine ulaşabilir ya da toplam harcamanın ne kadar olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz.

Hesabınız tam anlamıyla elinizin altında ve kontrolünüzdedir. Bununla birlikte Vakıfbank internet bankacılığı sistemi vasıtasıyla hesabınızdaki toplam vadeli/vadesiz  TL, yatırım, vadeli/vadesiz döviz miktarlarını inceleyebilirsiniz. Bunların yanında internet bankacılığı sistemini kullanarak bir başka hesaba para aktarabilirsiniz. Vakıfbank internet şubesi sistemini kullanarak yatırım seçeneklerini inceleyerek elinizin altında çok rahat bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Hisse alış ve satış, varant alış ve satış, yatırım fonu alış ve satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Altın ve döviz alış ve satışını da Vakıfbank internet şubesi sistemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca bono alış-satışı işlemleri de yapılabilen işlemlerdendir. Vakıfbank internet şubesi sistemlerini kullanarak  faturalarınızın ödemelerini yapabilir, kredi başvurularınızı hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Aldığınız kredi bilgilerinize de yine Vakıfbank internet şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kredi fiyat ve oranlarına da almak istediğiniz kredi türüne göre görüntüleyebilir ve almak istediğiniz kredi çeşitleri hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığına Nasıl Girilir?

Bireysel internet bankacılığı giriş işlemleri için öncelikle yazının bitiminde verilen linke tıklayınız. Açılan sayfada seçeneklerden size uygun olanı seçiniz. Biz bu yazıda müşteri numarası ile giriş seçeneğini açıklayacağız. Bunun için müşteri numarasını ve internet şifresini giriniz. Ardından giriş tuşuna basınız.

m

Vakıfbank Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Eğer ticari girişi yapmak istiyorsanız yine alt kısımda verilen sekmeye basınız. Ardından müşteri numaranızı, kullanıcı kodunuzu ve internet şifrenizi giriniz. Giriş butonuna tıklayarak yapmak istediğiniz işleme ulaşabileceksiniz.

t2

Vakıfbank Ticari İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top