VAKIFBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

Bu yazımızda sizlere kredi kartı hizmeti sunan ve bankacılık sektöründe vakıf alanında hizmet sunan Vakıfbank’a ait kredi kartı başvuru işlemleri nasıl yapılır ve Vakıfbank Kredi Kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır konularının nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Vakıfbank bankacılık sektöründe kredi kartı başvuruları alanında müşterilerine alternatif seçenekler sunan bankalar arasında yer almaktadır. Herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek Vakıfbank kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi Vakıfbank’ın sunmuş olduğu online hizmet sayesinden internet aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lakin bunun öncesinde internet aracılığı ile işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız sizlere vermiş olduğumuz ve Vakıfbank’ın resmi internet sayfasına yönlendirilecek olduğunuz bağlantıya tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

vakıf

Bu sayfada ilk önce “Sözleşmeyi” kısmına tıklayarak sözleşmeyi okuyup “Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.” butonuna tıklayınız. Ardından “KREDİ KARTI BAŞVURUSU” seçeneğini seçiniz.

vakıf2

Vakıfbank kredi kartı başvurusu internet aracılığı ile yapılmak istediğiniz yukarıda çerçeve içerisine almış olduğumuz gibi 4. sayfadan ve sizlerden özel bilgilerin istendiğini bir sistemden oluşmaktadır.

İlk sayfa yukarıdaki görsel gibi görünecektir ve bu diğer devam eden sayfalarda bu sayfada gibi benzer bir şekilde tasarlanmıştır ve yukarıdaki görselde örneklendiği gibi sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde gerekli alanlara girmeniz gerekmektedir. Tüm sayfalarda aynı işlemleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeniz ardından Vakıfbank kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!!

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı başvuru işlemi gibi Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminde de Vakıfbank müşterilerine alternatif seçenekler sunmuştur. Herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir ve kartınızın akıbeti, size ne zaman ulaşır gibi konularda müşteri temsilcisinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakıfbank telefon bankacılığı numarasını (0850 222 0 724) arayarak müşteri hizmetlerinden Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucunu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz veyahut internet aracılığı ile çok kısa bir sürece Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere vermiş olduğumuzu bağlantıya tıklayarak sadece 10 saniye içerisinde Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda aşağıdaki görsele benzer bir sayfa açılacak ve bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • Sözleşmeyi okuyup “Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyiniz.
  • Sonrasında “Başvuru Sorgulama” seçeneğine tıklayınız.

vakıf4

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa açılacak bu sayfada 11 haneli T.C kimlik numaranızı girerek ve”Sorgula” butonuna tıkladığınızda Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

vakıf3

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top