Vakıfbank Taraftar Kartlar

VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

Ülkemizde futbol tutkusu oldukça fazladır. Bu sebeple banka kuruluşları taraftarlara hitaben kredi kartlarını sisteme sokmuştur. Bu kredi kartlarını kullanıcılarına sunan banka kuruluşlarından biri de Vakıfbank’tır. Vakıfbank taraftar kartları şunlardır; Beşiktaş kart, Fenerbahçe kart, Galatasaray kart, Trabzonspor kart, Gaziantepspor kart, Diyarbakırspor kart Vakıfbank’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu taraftar kartlardır. Aşağıda siz değerli okurlarımıza Vakıfbank taraftar kartlardan bahsedeceğiz.

Vakıfbank Taraftar Kartların Özellikleri Nelerdir?

Beşiktaş Taraftar Kartın Özellikleri Nelerdir?

Vakıfbank taraftar kartlarından biri olan Beşiktaş taraftar kart ile Beşiktaş tutkunu taraftarlar artık çok şanslı. Beşiktaş taraftar kart ile yapacakları alışverişlerde hem Beşiktaş Spor Kulübü’ne destek olur hem de ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanır. Anlaşmalı Kartal Yuvası mağazalarından yapacak olduğunuz alışverişlerde çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hediye maç biletleri, antrenmanlara katılma fırsatı gibi çeşitli özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Galatasaray Taraftar Kartın Özellikleri Nelerdir?

Galatasaray kart ile yapacak olduğunuz her alışverişte hem kulübünüz hem de siz kazanın. Anlaşmalı GS Store mağazalarından yapacak olduğunuz alışverişlerde çeşitli kampanyalar ve uygun taksit fırsatları Galatasaray kart sahibi taraftarlarını beklemektedir. Ayrıca bu kart sayesinde hediye maç biletleri veya antrenmanlara katılma şansı yine siz taraftarlara sunulmuştur. Sezonluk kombine alımlarında da bu kart yine size uygun fırsatlar sunmaktadır.

Fenerbahçe Taraftar Kartın Özellikleri Nelerdir?

Fenerbahçe taraftarları artık daha şanslı. Vakıfbank taraftar kartları adı altında sunmuş olduğu Fenerbahçe taraftar kartı sayesinde yapacak olduğunuz alışverişlerde hem siz kazanın hem de kulübünüz kazansın. Ayrıca sosyal medya üzerinden çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Bir başka özellik ise Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara ve Düzce’de bulunan Topuk Yaylası Tesisleri’nde çeşitli kampanyalardan yararlanma fırsatı yine bu kart ile sizlerle.

Trabzonspor Taraftar Kartın Özellikleri Nelerdir?

Trabzonspor kart ile sende takımına destek ol. Yapacak olduğunuz her alışverişte hem siz kazanın hem de takımınız kazansın. Ayrıca anlaşmalı TS STORE iş yerlerinden çeşitli kampanyalar ve fırsatlardan yaralanma imkanı yine bu kart ile Trabzonspor taraftarına sunulmuş vaziyettedir. Bir başka özellik ise hediye maç bileti, çeşitli sürpriz hediyeler ve antrenmanlara katılma fırsatı yine bu kart ile sizlerle.

Gaziantepspor Taraftar Kart Özellikleri Nelerdir?

Gaziantepspor’a gönül vermiş taraftarlara hitaben hazırlanan bu kart ile hem siz kazançlı çıkın hem takımınızın yapacak olduğu transferlerde payınız olsun. Ayrıca anlaşmalı Gaziantepsor Store mağazalarından yapacak olduğunuz alışverişlerde farklı fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hediye maç biletleri, antrenmanlara katılma şansı yine bu kart ile Gaziantep taraftarlarına sunulan başka bir fırsattır.

Diyarbakırspor Taraftar Kart Özellikleri Nelerdir?

Diyarbakırspor’a gönül vermiş taraftarlara hitaben hazırlanan bu kart ile hem siz kazançlı çıkın hem de kulübünüze maddi destekte bulunun. Alacak olduğunuz sezonluk kombinelerde bu kart ile uygun fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sürpriz hediyeler, hediye maç biletleri gibi fırsatlarda yine sizlere sunulan başka bir fırsattır.

Vakıfbank Taraftar Kartların Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz Vakıfbank Taraftar kartlarına internet üzerinden başvuru işlemi mevcuttur. Şubeye gitmeye gerek kalmadan evden, işyerinden yada başka bir yerden kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

vakıfbank

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi T.C. kimlik numarası, ad, soyad, cep telefonu, güvenlik kodu ve hangi taraftar kartı almak istediğinizi kredi kartı tercihi bölümünden seçerek kaydet ve ilerle butona basarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Vakıfbank Taraftar kartların başvuru ekranına gidebilirsiniz.

Vakıfbank Taraftar Kartların Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top