VAKIFBANK MOBİL BANKACILIK

VAKIFBANK MOBİL BANKACILIK

Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda sizin de Vakıfbank mobil şube uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Biz sizlere bu alanda Vakıfbank mobil şube uygulamasının nasıl indirileceği, uygulamanın nasıl kullanılacağı ve şifre alma işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Vakıfbank mobil şube uygulaması ile birlikte artık sizde Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yapabilirsiniz. Artık birçok işimizi hızlı bir şekilde yerine getirmek istiyoruz bu durumda ise mobil uygulamalardan ve sanal uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olacak uygulamalardan birisi de Vakıfbank mobil şube uygulamasıdır. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak içinse yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Uygulaması

Sizde Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve nasıl indirileceğini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Vakıfbank mobil şube uygulamasını indirmek işlemi telefon işletim sistemine göre farklılık göstermektedir. Eğer telefon işletim sisteminiz Android ise bu durumda yazının bu bölümünün sonunda yer alan kısımda Android için verilen linke tıklamanız gerekmektedir. Eğer telefon işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıda yer alan bölümde IOS için verilen linke tıklayınız. Bu linklere tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada yükleme işlemini yerine getirebilirsiniz. Vakıfbank mobil şube ile birlikte artık sizde Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sizde uygulamayı açmak için ilk olarak ilgili alan kart numaranızı ve daha sonra şifrenizi girip sisteme girebilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi şifreniz olmadan sisteme giriş yapamazsınız. Sizde nasıl şifre sahibi olacağınızı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Mobil Bankacılık IOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Mobil Bankacılık Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasından yararlanmak istiyorsanız internet şifrenizin olması lazımdır. İnternet şifresi almak içinse ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak internet bankacılığı için şifre alma, bloke kaldırma işlemlerini yapmak istiyorum yazan kısıma tıklayınız. Daha sonra ise açılaacak olan alanda internet bankacılığı şifremi almak istiyorum yazan kısıma tıklayıp devam butonuna basınız. Bundan sonra ise kredi kartı bilgilerimi girerek devam etmek istiyorum ve bankomat kartı bilgilerimi girerek devam etmek istiyorum yazan alanlardan hangisi ile işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayınız. Daha sonra ise kart numaranızı, kartın son kullanma tarihini ve güvenli kodunu yani CVV kodunu ilgili alanlara bundan sonra ise kart şifrenizi ilgili alanlara giriniz. Son olarak doğum tarihinizi ilgili alana girerek devam butonuna basarak şifre alma işlemini yerine getirebilirsiniz.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Şifresi Almak İçin TIKLAYINIZ! 

Scroll to Top