Vakıfbank Tercih Kart

VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

Kredi kartları gün geçtikçe birçok kişi tarafından kullanımı artmaya başlayan, yeri geldiğinde nakit para çekimlerinin yapılabildiği, alışverişlerin taksitli bir şekilde yapılabildiği, teknolojinin bizlere kolaylık sağlaması amacıyla bankalar tarafından sunulan alternatif bir destek kartı olarak hayatımızda yer etmektedir. Kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisi de Vakıfbank’tır. Bu yazımızda ise Vakıfbank Kredi kartı tipi olan Vakıfbank Tercih Kart hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

Vakıfbank Tercih Kart Nedir?

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu, yıllık kart aidatı olmayan, belirli özellikleri olan sadece kullanacağınız özellik için ücret ödediğiniz, Vakıfbank ve World üye işyerlerinden World puan kazandıran bir kredi kartıdır.

Vakıfbank Tercih Kart Özellikleri Nedir?

Tercih Kart, içerisinde 4 ayrı paket içeren bir kredi kartıdır. Bu 4 ayrı paketten istediğinizi seçebilir ve sadece seçtiğiniz özellikler için ödeme yaparsınız.

Paket isimleri ise şu şekildedir;

  1. Vakıfbank Tercih Kart Taksit Paketi.
  2. Vakıfbank Tercih Kart Akaryakıt İndirim Paketi.
  3. Vakıfbank Tercih Kart Gıda İndirim Paketi.
  4. Vakıfbank Tercih Kart Extra WorldPuan Paketidir.

Taksit Paketi Nedir?

Tek seferde yaptığınız herhangi 100 lira üzeri alışverişlerinizde, harcamalarınızın tamamı 3 taksite bölünür. Akaryakıt, market ve AVM, döviz, kumarhane, alkollü mekanlar ve telekomünikasyon sektöründeki harcamalarınız ise bu pakette yer almamaktadır. Bu pakete başvurmak için yapmanız gereken ise TERCIH1 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndererek paket sahibi olabilirsiniz. Paket ücreti ise aylık 9.90 TL olmak üzere ücretlendirilir.

Akaryakıt İndirim Paketi Nedir?

Tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri akaryakıt alımlarınızda % 5 indirim uygulanan bir pakettir. Bu paket müşteri bazlı olup maksimum 25 TL indirim kazanılır. Bu paket içeriğinde alacağınız akaryakıtlar belirli işyerlerinde geçerlidir. İşyyeri ile anlaşma söz konusu değil ise indirim ücreti kartınıza yüklenmemektedir. Paket ücreti ise aylık 12 TL’dir. Bu pakete başvurmak için yapmanız gereken ise TERCIH2 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermektir. Böylelikle paket sahibi olabilirsiniz.

Gıda İndirim Paketi Nedir?

Anlaşmalı yerlerden tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde % 5 indirim uygulanan bir pakettir. Bu kampanya müşteri bazlıdır ve maksimum 15 TL indirim kazanılır. Paket ücreti aylık 5 TL’dir. Bu paket için TERCIH3 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini yazın ve 6635’e gönderin. Bu şekilde bu pakete sahip olabilirsiniz.

Extra Worldpuan Paketi Nedir?

Anlaşmalı giyim, çok katlı mağaza, aksesuar ve ayakkabı sektörlerinde ekstra % 3 Worldpuan kazandıran bir pakettir. Müşteri bazlı bir kampanyadır ve en fazla 25 TL değerinde Worldpuan kazanılır. Paket ücreti aylık 9.90 TL’dir. Başvuru için TERCIH4 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini yazıp 6635’e göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Tercih Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top