YAPI KREDİ BUSİNESS TLCARD

Yapı Kredi Business TLCard

Ülkemizin ve dünyanın yaşam koşullarında hayatımızı devam ettirmek kadar para kazanmak ve ticaret yapmak da oldukça zordur. Ait olduğumuz sektörde birden çok rakip olmasının yanı sıra ürettiğimiz ya da ticaretini yaptığımız mallara ikame olarak onlarca mal piyasada çoktan yerini almıştır. Bu şartlar altında üretim yapmak, ürünlerin ticaretini yapmak oldukça zordur. Çünkü hesaplanan ve o dönem içerisinde beklenen satış işlemlerini ve üretim işlemlerini yapamama durumu ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Ayrıca şirket işletmelerinde de çalışanların yanı sıra şirket içi harcamalarda da yönetim anlamında karışıklar olabilmektedir. Bu tür durumların giderilmesi için Yapı Kredi Bankası TLcard adı altında çıkarmış olduğu ürünü iki şekilde sınıflandırmış bulunmaktadır. TLcard ayrıca kendi içerisinde Play TLcard ve Business TLcard olarak bilinen alt ürünler şeklinde oluşturulmuştur. Bu kartlardan Play TLcard 26 yaşından küçük ve öğrenciler için tasarlanmış olup Business TLcard şirketlere yönelik hizmet veren kart olarak öne çıkmaktadır. Bu yazımızda Yapı Kredi Business TLcard hakkında ayrıntılı bilgi vererek sağladığı avantajları sıralamaya çalışacağız.

Yapı Kredi Business TLCard Nedir? Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Business TLcard iki ilke üzerinden yola çıkılarak şirketlerin kullanması için üretilmiş bir kredi kartıdır. Güvenlik ve hız, ticarette önemli yer tutan ana unsurlar olarak kabul edilmiş ve bu kart şirket ticaretine hız katarak güvenli olarak alışverişlerin yapılmasını sağlayacağı konusunda görüş bildirmiştir. Bu kartın yetkilerini belirleyerek, şirket harcamalarınız için dilediğiniz sayıda çalışanınızın kullanımı için sahip olabileceğiniz bir karttır. Çalışanlarınızın Yapı Kredi Business TLcard ile para çekmesini sağlayabilir, çalışanlarınız para yatırabilir, havale yapabilir ve bakiye sorgulama gibi birçok bankacılık işlemlerini kolaylıkla yapabilirler. Ayrıca bu kartı kullanarak ATM’lerden nakit avans çekebildiğiniz gibi anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanan her sitede ödeme işlemlerinde kullanabildiğiniz kullanışlı bir karttır. Yapı Kredi Business TLcard yoluyla Yapı Kredi Bankası’na ait internet bankacılığı işlemlerini de kullanmanız mümkündür. Kartınız ticari bir kredi kart olmasının yanı sıra şirkete yönelik hizmet verdiği için internet bankacılığı hizmetlerini kullanmak istediğinizde kurumsal bankacılık hizmetlerini seçmeniz doğru olacaktır. Alışveriş esnasında bakiyenizin yeterli olup olamayacağı konusunda şüpheye kapıldıysanız SMS ile hesap bakiyesi sorgulama hizmetini de kullanmanız, hızlı şekilde bakiyeniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Karta sahip olmak için Yapı Kredi şubesine giderek gerekli belgeleri teslim ederek en kısa sürede Yapı Kredi Business TLcard hizmetinden yararlanmanız mümkündür.

Yapı Kredi Business TLcard İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top