Yapı Kredi Crystal

Yapı Kredi Crystal

Pek çok alanda gelişmelerin ve düzenlemelerin olduğu gibi bankacılık alanında da gün geçtikçe değişiklikler meydana gelmektedir. Bu sebeple her geçen gün bankalar müşterilerine fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Gelişmelerde ilerleme kaydeden bankalardan bir tanesi de Yapı Kredi Bankası’dır. Yapı Kredi pek çok sektörde avantajlar sağlayabilecek kredi kartları ile müşterileri için adımlar atmaktadır. Yapı Kredi Crystal de bu kartlardan biridir. Bu kart ile Yapı Kredi özel müşterilerine ayrıcalıklara ve daha fazlasına sahip olmalarına olanak sağlamaktadır. Kartın özellikleri ile müşterilerin hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek amaçlanmıştır. Seyahat ayrıcalıklarından tutun da sigorta hizmetlerine kadar concierge hizmetleri dahil daha birçok olanağı sunmaktadır. Hem yurtdışında hem de yurtiçinde geçerli hizmetleri bulunmaktadır. Yapı Kredi Crystal ile yurtdışında gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatınız bulunmakdır. 200.000’e yakın World işyeri üyelerinden yapacağınız alışverişlerinizde taksitli ödeme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bu alışverişlerinizden puan kazanabilir ve bu kazandığınız puanları World işyeri üyelerinden yapacağınız alışverişlerde harcayabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde paunlarınız yetmez ise puanlarınızdan ödeme yapıp geri kalanını da Crystal kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Crystal Kart ile yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti, otel, tur, gemi turları, jet-yat-limuzin-araç kiralama, Yapı Kredi Shuttle gibi seyahat harcamalarında pek çok olanağa sahip olursunuz.

Crystal Kart ile aynı zamanda internet üzerinden de alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Başta tanımlanan sanalkartınızın limiti 0 bakiye olup, Crystal kartınızdan sanal kartınıza dilediğiniz limit aktarımı Yapı Kredi internet bankacılığı ile kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Yazımızın devamında Yapı Kredi Crystal için başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı veya nereden yapılacağı konusunda bilgileri bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal Kartına Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapı Kredi Crystal kartı başvurusunu internet üzerinden ya da şubelerden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak için hali hazırda Yapı Kredi Bankası’na ait bir kartınızın ve internet bankacılığınızın bulunması gerekmektedir. Eğer bir kartınız yok ise şubelere gidip başvuru yapmanız gerekir. İlk olarak yazımızın sonunda siz değerli okurlarımız için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada kart numaranızın son 4 hanesi, müşteri numaranızı ve şifrenizi girmeniz istenir. Sonrasında “Giriş” butonuna tıklayıp sisteme giriş yaptıktan sonra Yapı Kredi Crystal kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

233

Yapı Kredi Crystal Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top