Yapı Kredi Verimli Kart

YAPI KREDİ KREDİ HESAPLAMA

Bankalar günlük yaşamda müşterilerinin ihtiyaçlarını maddi açıdan desteklemek amacıyla kredi ve kredi kartlarını müşterilerine sunmaktadırlar. Birçok banka aynı zamanda tarımsal alanda faaliyetlerde bulunan çiftçiler için kredi kartı ve kredi hizmeti vermektedir. Bu bankalardan bir tanesi de Yapı Kredi Bankası’dır. Yapı Kredi Bankası’nın çiftçilikle uğraşan kişilerin maddi giderlerini desteklemek amacıyla sunduğu kredi kartlarından birisi de Yapı Kredi Verimli Kart‘tır. Bu yazımızda Yapı Kredi Verimli Kart hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

Yapı Kredi Verimli Kart Nedir?

Yapı Kredi Verimli Kart, tüm tarımsal girdilerin (mazot, gübre, ilaç, tohum vs.) alımlarında çiftçilerin alışverişlerinde vade ve faizsiz dönem kolaylığı sağladığı bir kredi kartıdır. Ve ayrıca anlaşmalı işyerlerinden tarımsal malzemelerin alımı yapılırsa borç geri ödeme dönemleri gelirinize göre ayarlanabilmektedir.

Verimli Kart Ayrıcalıkları Nedir?

Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu Verimli Kart çiftçilere birçok alanda destek olmaktadır. Verimli kart ile tüm tarımsal ödemelerde kullanım, esnek vadelerle ödeme imkanları, çek-senet ve teminat mektubuna alternatifler ve güvenli bankacılık işlemleri sunduğu ayrıcalıklardan bazılarıdır.

Tüm Tarımsal Ödemelerde Kullanım

Yapı Kredi Bankası ile anlaşmalı firmalardan tarımsal girdi alımlarında vadeli alışveriş imkanı sunan bir özelliktir ve MasterCard geçen tüm işyerlerinde kredi kartı olarak kullanılabilir.

Esnek Vadelerle Ödeme İmkanı

Yapı Kredi Bankası ile anlaşmalı firmalardan yapılacak alışverişlerde vade imkanı sağlayan bir özelliktir ve MasterCard özelliği bulunan tüm işyerlerinde Verimli Kart kullanılabilir.

Çek-Senet ve Teminat Mektubu Alternatifleri

Çek-Senet ödemelerinizi ve teminat mektubu ödemelerinizi Verimli Kart aracılığı ile kart ödeme sistemiyle gerçekleştirebilir ve aynı zamanda çekteki gibi vade tarih ve tutarlarını Verimli Kart ile belirleyebilirsiniz.

İhtiyaç Anında Kredi

Verimli Kart ödeme vadesinde eğer müşterinin yeterli bakiyesi mevcut değil ise uygun faizli kredi imkanı sunan bir kredi kartıdır ve müşterinin kısa vadeli nakit eksikliğine kolayca yardım sağlamaktadır.

Güvenli Bankacılık İşlemleri

Yapı Kredi Verimli Kart sahipleri Verimli Kart ile hesaplarına 24 saat ATM’lerden ve İnternet Bankacılığı ile ulaşabilir, para transferlerinden fon alım-satımına ve döviz işlemlerinden fatura ödemelerine kadar birçok bankacılık işlemlerini yapabilirler.

Verimli kart başvurunuzu Yapı Kredi şubelerinden gerekli belgelerle yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Verimli Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top