Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi

ziraat bankasi calisma saatleri

Teknolojinin gelişimi ile birlikte birçok sektör de gelişim göstermiştir. Bu sektörlerden birisi de bankacılık sektörüdür. Bankacılık sektörü teknoloji ile birleşerek müşterileri için daha iyi imkanlar sunmaya başlamıştır. Eskiden birçok işlemimiz için kurumları ziyaret etmemiz gerekiyordu. Örneğin kurumları ziyaret etmeden faturalarımızı ödemek mümkün olmuyordu. Fakat günümüzde herhangi bir yere gitmemize gerek kalmadan elektrik, su, telefon faturalarımızı ödeyebiliyoruz. Bu konuda tabi ki devreye bankalar giriyor. Bankalar aracılığı ile hiçbir yere gitmemize gerek kalmadan faturalarımız ödeniyor. Bankalara otomatik ödeme talimatı vererek faturalarımızın ödenmesini sağlayabiliriz. Müşterisi olduğumuz bankaya otomatik ödeme talimatı verirsek banka bizim hesabımızda bulunan para ile faturamızı ödeyebilir. Yoğun iş temposu arasında fatura ödemeye zaman bulamayan kişilerin çok sık kullandığı bir yöntem olan otomatik ödeme talimatı ile faturalarınız zaman gecikmesi olmadan ödenecektir.

Bankacılık sektörünün gelişmesi ile birlikte banka sayıları da artmıştır. Türkiye’de kurulan ilk banka Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası’nın tarihi Osmanlı Devleti’ne dayanmaktadır. Osmanlı Devleti zamanında kurulan Ziraat Bankası geçmişten günümüze başarı ile gelebilmeyi başarmıştır. Osmanlı Devleti zamanında kurulan Ziraat Bankası’ndan önce Osmanlı Devleti’nde Menafi Sandıkları bulunmaktaydı. 15 Ağustos 1888 tarihinde Menafi Sandıkları’nın önemini kaybetmesi nedeni ile Ziraat Bankası resmen kurulmuştur. Ziraat Bankası’nın kurulması ile Menafi Sandıkları da Ziraat Bankası bünyesinde banka şubelerine dönüştürülmüştür. 2017 yılında ise Ziraat Bankası Türkiye’nin marka değerini en çok arttıran banka markası haline gelmiştir. Ziraat Bankası başarılarına halen devam ederek her geçen gün yeni projelere imza atmaktadır.

Eczane Destek Paketi Nedir?

Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi ile eczacıların da yanında olduğunu göstermek istemiştir. Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi ile finansman olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olduğunu belirtmektedir. Tüm bankacılık işlemlerinizde, nakit yönetimi uygulamalarında, Bireysel Emeklilik Sistemi ve Sigorta Çözümleri gibi konularda avantajlı ürünleri ile eczacılar için uygun fırsatlar sunmaktadır. Ziraat Bankası eczacılar için özel bir Eczane Destek Paketi hazırlamıştır. Fakat Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi için SGK tahsilatını Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirmiş olmak gerekmektedir. Buna ek olarak İnternet Bankacılığı ve en az 2 adet Otomatik Ödeme Talimatı uygulaması kullanarak Ziraat Bankası ürünlerine sahip olan Eczacı müşterilere özel olarak hazırlanan bu paketin bazı özellikleri bulunmaktadır. Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi’ni aldığınızda elde edeceğiniz avantajlar şöyledir:

  • SGK tarafından alacaklarınızı beklemenize gerek kalmadan, teminat problemi yaşamadan özel faiz oranları ile ihtiyaç duyduğunuz kredi ürünlerini alabilirsiniz.
  • Havale ve EFT işlemleri yapmak istediğinizde masraf ücreti ödemenize gerek yoktur.
  • Hesap İşletim ücretinden muafiyet kazanırsınız.
  • Avantajlı olarak POS ve ödeme kaydedici cihaz yani ÖKC Finansman teklifleri alabilirsiniz.
  • Yıllık Kart ücreti olmasına gerek kalmadan Kobi Kart tahsisi ve Kampanyalar ile ekstra maxipuan kazanma imkanı bulabilirsiniz.
  • Masrafsız Çek Karnesi fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • Sizin, eşinizin ve 18 yaşını doldurmuş çocuklarınızın da dahil olabileceği özel Bireysel Emeklilik Planı Tekliflerinden yararlanabilirsiniz.
  • Ziraat Sigorta güvencesi sayesinde sektörel olarak riskler gözetilerek teminatlandırılmış avantajlı Eczane Paket Sigortasından yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi almak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi ile ilgili olarak daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Ziraat Bankası resmi internet sayfasına giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi almanız mümkündür.

 

Scroll to Top