ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

w

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yaparak Ziraat Bankası’nın kredi kartlarının avantajlarından yararlanmaya  başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan alacağınız maximum kredi kartınız ile harcamalarınızı size uygun ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanımının son zamanlarda artış göstermesinin sebebi taksitli ödeme yöntemleridir. Kredi kartlarımız ile alışverişlerimizi bankaların sağlamış olduğu vade seçenekleriyle yapabiliyor olmamız bizi kredi kartlarına çeken en önemli özelliklerden bir tanesidir. Kredi kartının sağladığı bir diğer avantajsa alışverişlerde kazandırmış olduğu extra puanlarıdır. Bu puanlar özellikle her ay sabit bir harcaması olan kişiler için çok avantajlıdır. Çünkü sürekli yaptıkları bu harcamalardan bu şekilde extra puanlar kazanırlar.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu işlemini iki farklı şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan birisi banka şubelerinden yapılan başvuru iken diğeriyse  internet üzerinden yapılabilen online başvurudur. Eğer ki şubeye gidecek zamanınız yok ise başvuru işleminizi internet üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın nakit avans çekme özelliği ile de nakde ihtiyacınız olduğu zamanlarda kredi kartınız ile limitinize bağlı olarak nakit para çekme işleminizi gerçekleştiriniz. Çekmiş olduğunuz bu avansı isterseniz taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu işlemini şubeler aracılığıyla  yapmak istiyorsanız şubeye gitmeden önce gelir belgenizi alınız. Daha sonra banka şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi oradaki kişilere belirtiniz. Bu şekilde görevli kredi kartı başvuru talebinizi alacak başvuru işleminizi gerçekleştirecektir. Ancak banka şubesine gitmeden de kredi kartı başvurusu  yapılabilmektedir. Bu yöntem internet üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden başvuru için yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ediniz.

  • Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için öncelikle yapmanız gereken işlem yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklamak olacaktır.
  • Karşınıza gelecek sayfada sizden ilk olarak sizden TC kimlik numaranız istenecektir. Daha sonra doğum tarihinizi giriniz. Ardından nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz. Daha sonra baba adınızı ve anne adınızı giriniz. Ardından güvenlik kodu alanına kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz. Son işlem olarak devam butonuna tıklayınız. Daha sonra açılan sayfadan sizden istenilen diğer bilgileri de girerek başvuru işleminizi tamamlayınız.

 

77

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top