ZİRAAT BANKASI KREDİLERİ

ziraat bankası kredileri

Günlük hayatımızda her an acil nakite sıkışabiliriz. Veya acil yatırımlar yapmak için toplu paraya ihtiyacımız olabilir. Günümüzde artık böyle durumlar için ihtiyaçlarımızı ve yatırımlarımızı ertelemiyoruz. Bankaların sunduğu kredi imkanlarını kullanıp bunu taksitler halinde ödüyoruz. Bu yazımızda size Ziraat Bankası kredileri hakkında detaylı olarak bilgi vermeye çalışacağız. Kredi çekmeyi düşünen biriyseniz hemen hemen bütün bankalar hakkında geniş çaplı araştırma yapmanız gerekir. Birkaç bankadan aldığınız kredi teklifi ile bunlar arasında size en uygununu bulup rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası kredileri de diğer bireysel bankalarda olduğu gibi üçe ayrılmıştır. Bunlar; konut kredisi, taşıt kredisi ve tüketici kredisidir. Eğer bu kredi çeşitlerinden herhangi birine başvurmayı düşünüyorsanız yazımızın devamını okumanız sizin için faydalı olacaktır.

Ziraat Bankası Kredileri Nelerdir ?

Ziraat Bankası Konut Kredisi Nedir?

Bir eve sahip olmak hepimizin en vazgeçilmez ihtiyacıdır. Ama ne yazık ki günümüz Türkiye’sinde ev fiyatları oldukça yüksek. Fiyatlar böylesine yüksek olmasıyla birlikte gün geçtikçe zamanla doğru orantılı olarak artmaktadır. Bu nedenle iyi bir yatırım olarak da düşünülebilir. Ziraat Bankası kredileri bu konuda müşterilerine konut kredisi adı altında destek vermektedir. Ziraat Bankası kredilerinin konut desteği oldukça uzun vadelere ve düşük faizlere sahiptir. Çekeceğiniz kredi tutarına göre faiz değişmemektedir fakat ödeme yapacağınız vadelere göre faizlerde küçük bir değişiklik olur. 60 aya kadar olan vadelerde faiz %1,22 oranındayken 61-120 ay arasındaki faiz %1,24 oranındadır. Ziraat Bankası kredilerinin konut desteği hakkında daha detaylı bilgi almak için en alttaki linke tıklayıp konuyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Nedir?

Günümüzde en büyük ihtiyaçlarımızdan biri arabadır. İyi veya kötü herkes bir araba sahibi olmak ister. Ziraat Bankası kredileri bu konuda taşıt desteği vermektedir. Bir araba almayı düşündüğünüz zaman Ziraat Bankası taşıt kredisine tereddüt etmeden başvurabilirsiniz. Güven konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Faiz oranından bahsedecek olursak eğer %1,42 ‘ye tekabül ettiğini söylemek gerekir. Ayrıca bu sabit oranı sabittir ve 48 aya kadar vadeler için geçerlidir. Ziraat Bankası’nın taşıt kredisi seçeneğinin vadeleri en fazla 48 aya kadar uzanır. Ziraat Bankası taşıt kredisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için en alttaki linki tıklayıp konuyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Nedir?

Bazen eğitim masrafları için, bazen bir tatil için, bazen özel günleriniz için ve diğer her şey için acil bir şekilde paraya ihtiyacınız olabilir. Böyle durumlar için de bankaların ihtiyaç kredisi veya tüketici kredisi başlıkları altında açmış oldukları kredi çeşitleri vardır. Ziraat Bankası kredilerinin tüketici kredisi desteği oldukça az masraflıdır ve faiz oranı çok yüksek değildir. 36 aya kadar olan vadelerle ödeyebileceğiniz bu kredinin faiz oranı sadece %1,55’tir. Karşılaştığınız her türlü acil nakit sıkışıklığında rahatlıkla Ziraat Bankası kredilerinin tüketici kredisi desteğinden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası tüketici kredisi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp konuyla ilgili yazımızı okumanız sizin için faydalı olacaktır.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top