ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

ziraat bankası kredileri

Kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisi de Ziraat Bankası’dır. Ülkemizde bankacılık sektörünün en köklü bankası olan ve devlet desteği ile hizmet sunan Ziraat Bankası gün geçtikçe ön yüzünü yenilemektedir. Bu yazımızda ise sizlere Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir konularına değineceğiz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı başvuruları birçok şekilde yapılabilir. Herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek Ziraat bankası kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz veyahut teknolojinin ilerlemesiyle birlikte online sistemler üzerinden de hizmet veren Ziraat Bankası’nın resmi internet sayfası aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapmanız için öncelikle sizlere yazımızın devamında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • 11 Haneli T.C Kimlik Numaranızı giriniz.
  • Doğum tarihini Gün/Ay/Yıl olacak şekilde giriniz.
  • Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz.
  • Baba adınızı giriniz.
  • Anne adınızı giriniz.
  • Güvenlik kodunu giriniz.
  • “Devam” butonuna tıklayınız.

ziraat

“Devam” butonuna tıkladığınızda bu sayfalara benzer sizlerden özel bilgilerinizin girilmesi istenecek. Örnek görseldeki gibi işlemlerinizi eksiksiz ve güncel bilgilerle doldurduğunuzda Ziraat Bankası kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Ziraat Bankası kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 10 gün içerisinde sizlere iletişim bilgilerinize veyahut telefon numaranıza olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılacaktır. Eğer aradan herhangi bir geri dönüş almadıysanız Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yollarını deneyebilirsiniz. Öncelikle Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek başvurmuş olduğunuz kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığını, onaylandı ise sizlere ne zaman ulaşacağını müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Veyahut Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri (444 0 000) numarasını arayarak telefon bankacılığı ile Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama sorgulama birimine bağlanıp müşteri temsilcisine başvurmuş olduğunuz kredi kartınızın durumunu eğer onaylandı ise size ne zaman ulaşacağı gibi detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Scroll to Top