ZİRAAT BANKASI ŞİRKET KREDİ KARTI

ziraat bankası kredileri

Ziraat Bankası’nın birçok kartından bir tanesi olan Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı hakkında sizlere bu yazımızda detaylı olarak bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı Nedir, Ne İşe Yarar?

Ziraat Bankası şirket kartı, şirketinize özel bir karttır. Harcama kontrolü şirket bilgisi dahilinde gerçekleştirilebilen bu kart şirketler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Şirket harcamalarını kontrol altında tutmaya yarayan bu kart oldukça kullanışlıdır.

Ziraat Bankası Şirket Kartı’nın Özellikleri Nelerdir?

  • Ziraat Bankası’nın bütün kartlarında olduğu gibi Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı’nda da 365 gün 6 saat güvenli olarak alışveriş yapabilme imkanınız vardır.
  • Nakit ihtiyacınızı çektiğinizde, kredi limitinizden temin edilir.
  • Şirket kredi kartı olarak alışveriş yapabilmeniz mümkündür.
  • Şirket içinde yetkili kişilerin şirket adına işlem yapabilmesine olanak sağlayarak, vakit kaybınızı önler.
  • Kartınızdan gerçekleştirdiğiniz işlemleri veya nakit çekme işleminizi ATM’lerden kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • ATM’den ve şubelerden dönem içi hareketlerinizi de öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Şirket Kartı Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı alma işleminizi gerçekleştirmek için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gidip, başvurmanız yeterli olacaktır. Şirket ve kimlik bilgileriniz doğrultusunda kartınızı elde edip, sizde Ziraat Bankası Şirket Kredi Kart sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı ile yukarıdaki özelliklerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için yazımızın sonunda Ziraat Bankası resmi internet sitesinin bağlantı adresini sizlere vermiş bulunmaktayız. Bağlantıya tıkladığınızda Ziraat Bankası resmi sitesinin Ziraat Bankası Şirket Kredi Kart ile ilgili sekmesine ulaşmış olacaksınız.

Ziraat Bankası Resmi Sitesinden Daha Fazla Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top