Akbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Akbank kredim onaylandı mı?, Akbank kredi kartım nerede?

Akbank, 1948 yılında Hacı Ömer Sabancı ve bazı iş adamlarının Adana ilinde bir araya gelip, pamuk üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının çözülmesinin amacıyla kurulmuştur. Günümüzde Türkiyenin en büyük bankalarından biri olan Akbank, gerek uluslararası gerekse yerel olarak birçok ödül sahibi olmuştur. Bu ödüllerden bir tanesi de Brande Finance adındaki kuruluş tarafından düzenlenmekte olan 2014 yılındaki Dünyadaki En Değerli Olan 500 Banka Markası sıralamalarında 94. sırada yerini almıştır. Banka genel merkezi 1954 yılında İstanbul’a taşınmıştır. Banka 1963 yılından itibaren bütün bankacılıkla ilgili olan işlemlerde otomasyon sistemine geçmiştir.

Müşteri hizmetleri, insanlara herhangi bir ürünü satmadan önce, satın alıyorken ya da satın aldıktan sonrasında sağlanmış olan pozitif ve yardımcı olan bir uygulamadır. Telefon bankacılığı ile parasal işlemlerinizi tamamlamanız için de öncelikli olarak şubeye gidip bireysel bankacılık sözleşmesini imzalamanız ve bir karta ait olan şifre bilgilerinizi almış olmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra ise kart şifreniz ve müşteri numaranız ile müşteri hizmetlerinden birçok işlemde engel olmadan kolayca gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Fakat, telefon bankacılığı işlemlerindeki yüksek hacimlerde nakit paralarda işlem yapmayı amaçlıyorsanız, bu limitlerinin öncesinde yine şubeye verilecek olan bir dilekçeyle yükseltmeniz de sizler için büyük bir kolaylık olacaktır.

Kobi olarak Akbank’ta müşterisiyseniz, size özel olarak oluşturulmuş olan 444 23 23 numaralı müşteri hizmetlerinin hattından, hızlı bir şekilde hizmet alınacağından, bireysel çağrı merkezinin numarasının yerine bu numara ile işlem yapmanız sizin  için faydalı olacaktır. Bu hizmetten yalnızca kobilere özel olan işlemler yapılabilir. Kobilerde uzman temsilcilerden detaylı olarak bilgiler alınmaktadır. İşlemlerinizi de kısa sürede sorunsuzca tamamlanabilir.

Akbank Müşteri Hizmetleri

Akbank kurumsal ve bireysel olan müşterileri için ayrı ayrı oluşturulan müşteri hizmetleri numaralarında her türden bankacılık işlemlerinizi kullanabileceğiniz bir banka özelliğindedir. Hesap bilgilerinize ulaşabilme, havale ve EFT işlemleriniz, kredi kartı menüleri, ödemeleriniz, kart ve kredi başvuruları, ödeme talimatlarınız, telefon şubesi şifre ve internet şubesi kullanım bilgileri birçok farklı alandaki işlemlere ulaşacağınız Akbank müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilmeniz mümkündür.

Özellikle de bireysel kullanıcılar için müşteri hizmetlerinden akşam saatlerinde destek alabilmek yoğunluk sebebiyle sabah saatlerine göre daha az olacağı için zamandan tasarrufunuzu sağlamaktadır. Akbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası ise 444 25 25 numaralı telefon, Akbank bireysel müşterilerine hizmet sunacağı bireysel çağrı merkezi telefonudur. Sabit hatlar üzerinden de 0850 222 25 25 numaralı telefondan ulaşabilmeniz mümkündür.

Akbank şubeleri çalışma saatlerine bakıldığında, öğleden önce 08:30 – 12:00 saatleri arasında, öğle sonrasında da 13:00 – 17:00 saatleri arasında açık olmaktadır. 12:00 – 13:00 saatleri arasında da Akbank’ın öğle molasına girdiğini ve bu süreçte kapalı olduğunu unutmamakta fayda vardır. Akbank’ın EFT saatleri de; 09.00 – 17.00 saatleri arasındadır. Saat 17:00’dan sonra yapacak olduğunuz EFT işlemleri ise bir sonraki iş gününde işleme alınır ve saat 09:00’dan öncesinde yapacağınız EFT işlemleriniz de saat 09:00 ‘da işleme alınmaya başlayarak transfer işlemlerinizin gerçekleşmesi sağlanır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası 444 25 25 ve de 0850 222 25 25 numaralı telefonlar olmakla beraber bunun yanında birçok işlemi de yapabilirsiniz. Özet olarak bu bankanın müşteri hizmetleri numaraları böyle verilebilir. Bazı telefon bankacılığına oranla daha kolay bir yapısı bulunmaktadır. Şubeden yapılacak çoğu işlemlerinde Akbank müşteri hizmetlerinin çağrı merkezindeki hizmet numarasıyla kolay şekilde telefon bankacılık sistemiyle de yapılabilir. Aynı zamanda ödüllü bir uygulama özelliği de olan Akbank internet bankacılığı diğer adıyla da Akbank direkt aracılığıyla da işlemleri çok hızlı ve kolay olarak herhangi Akbank şubesine gitmenize de gerek olmadan yapılabilmesi mümkündür.

Yukarıda belirtilen numaralardan Akbank, müşteri hizmetlerine ulaşıldığı zamanda yalnızca sesli yanıt sistemi üzerinden de farklı birçok soru için destek alabilmeniz mümkündür. Sesli yanıt sisteminden de gerekli olan bütün bilgileri öğrenip öğrenemediğinizi ya da yatırım işlemlerine benzer birçok detaylı işlem yapmayı deneyimli temsilci kadrosundan öğrenebilirsiniz. Akbank bu konuda deneyimli temsilci kadrosuna bağlanıp, işlemlerinizi temsilciler ile gerçekleştirmeniz de mümkündür. Müşteri hizmetleri ile online olarak yapacağınız birçok işlem banka şubesinden alınan işlemler gibi ücret alınamadığından dolayı daha avantajlı bir durumda olursunuz.

Scroll to Top