ANADOLUBANK BUSINESS WORLDCARD

Anadolubank Business Worldcard

Anadolubank Business Worldcard kart ile yapacağınız bütün harcamalarınızda siz vatandaşlara özel ayrıcalıklarla, çalışma hayatınız içerisindeki diğer firmalarla olacak olan ticaretlerinizde kullanacağınız bu kartı kullanabilirsiniz. Sizi ve çalıştığınız şirketi diğer şirketlerden bir adım önde olmanızı sağlayan bu Business Kart sayesinde pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. İş seyahatlerinizde, konaklamalarınızda, ofis ile ilgili işlemlerinizde, şirket, firma ile ilgili ürün alımında karşılıklı ticarette kullanacak olduğunuz bu kart sizlerin işlemlerinizi kolaylaştırır. Worlde özel ek taksi ve taksitlendirme seçeneklerini sizlere sunan World Business kart kampanyalar ve avantajlarla doludur.

Anadolubank Business Worldcard’ın Sağladığı Faydalar

Anadolubank Business Kart’a sahip olanlar özel bir taksit seçeneğinden ve worldpuan ayrıcalıklarından yararlanırlar. Yaptığınız alışverişlerde topladığınız bu worldpuanlar sayesinde world üye işyerlerindeki harcamalarınızda nakit yerine bu kartı kullanabilirsiniz.

Anadolubank Business Worldcard firmalarının gün içerisinde olan ihtiyaçlarıı karşılamaya hazır olan bu kart sizlerin nakite ihtiyacınız olduğu her alanda daima yanınızdadır. Bu kart firmanız ve ortak yöneticileri ve bu yerlerde çalışan personelin hizmetine sunulmuştur. Ayrıca Anadolukart Business Worldcard kayıp ve çalıntı risklerine karşı sigortalıdır.

Anadolubank Business Worldcard Faiz Hesaplamaları

Anadolubank Business Kart sizlere ekstre harcamalarınızda, harcadığınız tutarın % 15 oranında bir asgari ödemeye tabi tutar. Nakit avans ve de kredilendirme faiziniz aylık olarak % 2.02 olur, gecikme faiziniz ise % 2.52 olarak ücretlendirilir. Sahip olduğunuz ya da sahip olacak olduğunuz kartın yıllık ücreti ise 65 TL’dir.

Ayrıca siz değerli Anadolubank Business Worldcard kullanıcıları olarak sizler harcamalarınızı yalnızca gelen faturalardan değil, aynı zamanda kartınızın ekstrelerinden de kolayca ve pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Dipnot olarak son eklememiz gereken bir bilgi varsa o da Business Kart çalışması yapılacak firmanın ülkemizde faaliyet göstermesi gerektiğidir. Aksi takdirde kartın kullanımı mümkün değildir.

Sizlerde Anadolubank Business Kart hakkında daha fazla bilgi almak ve öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan linki tıklamanız gerekir. Karşınıza açılacak olan sayfadan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere verilmiş olan bu link sayesinde bu kart hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Online internet bankacılığı sayesinde hatta ve hatta internet sistemi üzerinden business kart başvurusunda bile bulunabilirsiniz.

Anadolubank Business Worldcard İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top