ANADOLUBANK EFT SAATLERİ

FİBABANKA KREDİLERİ

Banka ile ilgili işlemleri oldukça sık kullanan kişilerin bu bankacılık işlemleri arasında en çok kullandığı yollardan birisi para transferi işlemidir. Bankalar aracılığı ile para transferi işlemini iki farklı şekilde yerine getirme imkanına sahipsiniz. Bu durumda eğer para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise bu durumda yapılacak olan para transferinin adı havale olacaktır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı sizin kullandığınız banka hesabından farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir. Sizde Anadolubank müşterisi iseniz ve EFT yapmak istiyorsanız bu bölümde yer alan Anadolubank EFT saatlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer Anadolubank EFT saatlerine dikkat etmeden EFT işlemini yerine getirmiş iseniz bu durumda EFT işlemini bir sonraki mesai gününe sarmaktadır. Siz de Anadolubank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Anadolubank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Anadolubank EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken konu EFT saatleridir. Sizde bir EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız ve bu EFT işlemini saatinde yapmak istiyorsanız EFT saatleri hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımızı okuyabilirsiniz. Anadolubank EFT saatleri ise şu şekildedir; sizde Anadolubank EFT işlemini yapmak istiyorsanız sabah 08.00 ve akşam 17.00 saatleri arasında yerine getirmeniz gerekmektedir. Anadolubank EFT saatleri içinde yerine getirdiğiniz EFT işlemler aynı gün içinde yerine getirilir. Ancak bu saatler dışında EFT işlemini yaparsanız EFT işleminiz bir sonraki mesai gününe sarkacak ve sizden alınacak olan ücret ise artacaktır.

Anadolubank EFT işlemi için sizden alınacak olan ücretler ise şu şekildedir;

  • EFT işlemini eğer bireysel olarak ya da bir kurumun ortağı yerine getiriyorsa bu durumda ortaya çıkacak olan EFT ücreti 3 TL olarak alınır.
  • Eğer EFT işlemini bir kurum başka bir kurum için yerine getiriyorsa bu durumda ortaya çıkacak olan EFT ücreti ise 4 TL olarak belirlenmektedir.
  • Düzenli ödeme şeklinde yapılan EFT işlemi içinse yine bireysel olarak ya da bir kurumun ortağı yerine getiriyorsa bu durumda ortaya çıkacak olan EFT ücreti 3 TL olarak belirlenir.
  • Anacak düzenli ödeme şeklinde yapılan EFT işlemi yine bir kurum adına yapılıyorsa bu durumda EFT ücreti yine 4 TL olarak alınmaktadır.

Sizde Anadolubank EFT işlemi hakkında bilgi sahibi olmak ve EFT saatlerini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Anadolubank EFT saatleri ve EFT işlemi sonucu sizden alınacak olan ücretler hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Anadolubank Resmi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top