ANADOLUBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

Kredi kartları günlük hayatımızın birçok evresinde mevcut hale geldi. Alışveriş yaparken, fatura ödeme talimatları verirken, nakite sıkıştığımız zamanlarda nakit avans sisteminden nakit para çekme gibi birçok ihtiyaçlarımızı kredi kartları sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. Birçok banka kredi kartı hizmetini bizlere sunmaktadır. Anadolubank kredi kartı hizmetini bizlere sunan bankalardan bir tanesidir ve bu yazımızda size Anadolubank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Anadolubank kredi kartı başvuru sonucu veya kredi kartınız şuan nerede konularına değineceğiz.

Anadolubank Kredi Kartı Nedir?

Mastercard ve Visa amblemi gördüğünüz her yerde yurtiçi ve yurtdışı dahil olmak üzere işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, 3 yıl kullanım süresi olan, yakınlarınıza limitini sizin belirlediğiniz ek kart çıkartabileceğiniz, yurtdışında Mastercard ve Visa amblemi gördüğünüz her ATM’den o ülkenin para birimi ile nakit çekim yapabileceğiniz ve yıllık kart ücreti olan bir kredi kartıdır.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank kredi kartı başvurusu internet üzerinden gerçekleştirelememektedir. Anadolubank müşteri hizmetlerini (0850 222 55 50) arayarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Veyahut herhangi bir Anadolubank şubesine başvurarak kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Anadolubank müşterilerinin güvenliği için internet üzerinden Anadolubank kredi kartı başvuru sonucu veya onaylanan kredi kartları için kredi kartım nerede gibi bilgilerin paylaşımını yapmamaktadır. Anadolubank kredi kartı başvuru sonucunuzu şu ana kadar mevcut sistemle herhangi bir Anadolubank şubesine giderek veyahut müşteri temsilcisini (0850 222 55 50) arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Scroll to Top