Bankpozitif Müşteri Hizmetleri

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri

Bankaların müşterileri ile iletişime geçtiği en önemli kanallarından bir tanesi de müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetleri üzerinden müşterilerinin olumlu veya olumsuz geri dönüşlerinden faydalanarak, daha iyi hizmet vermek amaçlanmaktadır. Bu yazımızda Bankpozitif Müşteri Hizmetleri ile ilgili detayları inceleyeceğiz.

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri

Bankpozitif müşteri hizmetleri ile ilgili detayları vermeden önce bankayı tanımak adına banka hakkında genel bir bilgi paylaşalım. Bankpozitif kurum kuruluş ve bireylere hizmetler vermek üzere Türkiye’de kurulmuş bir bankadır. Bankpozitifi diğer bankalardan ayıran en önemli özellikleri arasında ise kredi hizmetlerini teknolojik kanallar üzerinden vermesi diyebiliriz. Bu tarz hizmet veren bankalar arasında lider konumda olduğu da söylenebilir. Bankpozitif’in kredi derecelendirmeleri ve bankanın BDDK verileri için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İnternet sayfaları üzerinde ihtiyacınız olan tüm verilere ulaşabileceğiniz bir alt yapı bulunuyor.

Bankpozitif hakkında kısa bir bilgi aktardıktan sonra müşteri hizmetleri konusunda detayları inceleyebiliriz. Günümüzde bankaların müşterileri ile iletişime geçmesi için sağlamış olduğu iletişim kanallarının tümünü Bankpozitif de aktif olarak kullanmaktadır. İlk olarak bankanın Müşteri hizmetlerine telefon ile arayıp ulaşmak için 444 4 365 numaralı telefonu tuşlamanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra banka üzerinde işlem yapan müşteri olun veya olmayın profesyonel müşteri hizmetleri ekibi sayesinde istediğiniz her konuda bilgilendirilir ve yönlendirilebilirsiniz.

Bankpozitif’in müşteri hizmetleri ile ilgili diğer kanallar ise e-posta ve internet bankacılığı diyebiliriz. Banka ile ilgili her türlü düşüncenizi “mesajmerkezi@bankpozitif.com.tr” adresine gönderebilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri tarafından kısa süre içerisinde göndermiş olduğunuz gönderiyle ilgili bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Bir diğer kanal olan internet bankacılığı ise günümüzde en çok tercih edilen iletişim kanalları arasında yer alıyor. Bankpozitif internet bankacılığına ulaşmak için internet sayfasına giriş yapabilirsiniz. Sayfada bulunan internet bankacılığı butonuna tıkladıktan sonra QR kodu uygulaması ile kısa bir süre içerisinde cep telefonunuza internet bankacılığı için uygulamanızı indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek istemiyorsanız da tarayıcı üzerinden kolaylıkla internet bankacılığına giriş yapıp müşteri hizmetleri veya diğer tüm hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Bankpozitif Mesaj Merkezi

Bankpozitif müşteri hizmetlerini daha güçlü tutmak adına mesaj merkezi üzerinden bilgilendirmeler de yapmaktadır. Bankpozitif mesaj merkezine internet sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mesaj merkezi içerisinde müşteriler tarafından daha önce sıkça sorulmuş sorular ve cevapları yer almaktadır. Bu sorular arasında bulunan herhangi bir probleminiz var ise banka tarafından verilen cevaplar ile probleminizi hemen çözebilirsiniz. Fakat sorular arasında sizin probleminiz yer almıyorsa probleminizi dile getirebileceğiniz farklı bir seçenekte mesaj merkezinde mevcut.

Bankpozitif mesaj merkezini kullanarak merak ettiğiniz her şeyi kısa bir süre içerisinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Üstelik özenle kategori edilmiş olan soru bölümleri ile aradığınız tüm sorulara anında ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top