Burganbank Kredi Başvurusu

Burganbank Kredi Başvuru

Günümüz artan ihtiyaçlar doğrultusunda çoğu birey kredi başvurusu yapmak zorunda kalmaktadır. Sağlık, eğitim, barınma, tatil, ulaşım vb. her türlü ihtiyacınıza uygun bankalardan kredi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Her ihtiyacınıza göre birbirinden farklı kredi çeşitleri ile bankalar müşterilerine kapılarını açmaktadır. Her bankanın kendi vizyon ve misyonuna göre belirlediği prosedürlerle sunduğu krediler için birden çok kredi başvuru yolları ile farklı evraklar istemektedir. En kolay kredi veren bankalar arasında olan Burganbank, düşük kredi notuna da kredi onayı verebilmekte ve çeşitli yöntemler ile birçok yol sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bu yazımızda sizlere Burganbank kredi başvrusu nasıl yapılır? Kredi başvurusu için istenilen evraklar nelerdir? Bu ve bunun gibi soruların detaylı bir şekilde yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Burganbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde fazla bilinmeyen bankalardan olan Burganbank, verdiği hizmetler ile birçok bireyin gönlünü kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir. Burganbank müşterisi olan bireylere her zaman kredi imkanı sunmaktadır. Düşük faiz oranları ve uzun vade imkanları ile kredi sunarken, temiz sicile sahip bireyleri ise uğraştırmadan hemen kredi verebilmektedir. Temiz bir sicile sahip ve acil nakde ihtiyacınız varsa zaman kaybetmeden Burganbank Kredi Başvurusunda bulunabilir ve sonucunuza göre kredinizi kullanabilirsiniz. Burganbank kredi türleri ve başvuru süreci aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Burganbank İhtiyaç Kredisi Nedir, Nasıl Başvurulur?

Burganbank, müşterilerine sunduğu özel fırsat ve avantajlar ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Evlilik, sağlık, eğitim veya tatil gibi ihtiyaçlarınıza uygun kredileri kolaylıkla sunmaktadır. Bütçenize uygun oluşturulan ödeme planları ile düşük masraf ve düşük faiz oranlarıyla da alternatifler sunularak ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Burganbank borcuna sadık olan müşterilerine özel indirimli faiz oranları ile de kredi sunmaktadır. Değerinizi bilen ihtiyaç kredisi olarak nitelendirdiği kredi türünde, faiz oranları bireylerin Kredi Kayıt Bürosu(KKB) kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. Kredi notuna göre faiz oranları şu şekildedir:

 • KKB kredi notu 1.450 ve üzeri olan müşterilerine 1,17’den başlayan faiz oranı ile kredi sunmaktadır ve bu krediyi elmas kredi olarak nitelendirmektedirler.
 • KKB kredi notu 1.350 – 1450 olan müşterilerine 1,18’den başlayan faiz oranı ile kredi sunulmakta ve platin kredi olarak nitelendirilmektedir.
 • KKB kredi notu 1.250 – 1.350 olan müşterilerine 1,20’den başlayan faiz oranıyla kredi sunmakta ve bu krediyi altın kredi olarak nitelendirmektedir.
 • KKB kredi notu 1.110 – 1.250 olan müşterilerine 1,28’den başlayan faiz oranı ile kredi sunulmakta ve bu krediyi gümüş kredi olarak nitelendirmektedir.

 

100.000 TL’ye varan kredi tutarlarını 48 ay vadeye kadar sunan Burganbank’ın yukarıda belirtildiği gibi avantajlı faiz oranlarını kaçırmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Değerini bilen ihtiyaç kredisinden başka çeşitli ihtiyaç kredileri bulunmaktadır. Yazımızın sonunda yer alan linkten ihtiyaç kredileri hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Burganbank İhtiyaç Kredi Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler

 • Başvuru Formu
 • Kimlik Belgesi
 • Gelir Belgesi
 • İkametgah Belgesi

Burganbank ihtiyaç kredilerine şubeler dışında internet üzerinden de başvuru yapabilmenizi mümkün kılmıştır. Aşağıdaki linke tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Burganbank Taşıt Kredisi Nedir, Nasıl Başvurulur?

Hayalinizde ki arabaya sahip olabilmek ve ayağınızı yerden kesmek için krediniz Burganbank tarafından sunulmaktadır. Taşıt alımlarında sadece TL olarak kullandırılan aylık ödeme ve sabit faizli bir kredi türüdür. En fazla 48 ay vade ile sunulmaktadır. Satın almak istediğiniz birinci el araç için anahtar teslim bedelinin %75’i ve ikinci el aracın ise kasko değerinin en fazla %60’ı oranında taşıt kredisi verilmektedir. Kredi verilen söz konusu taşıt üzerine rehin tesis edilelerek banka adına rehinli aracın kasko sigortası yaptırılmaktadır. Taşıt kredisinin faiz oranı ise %1.99’dur. Ayrıca 2. el taşıtlarda 3 yaşa kadar araçlar için kredi verilmektedir. Burganbank taşıt kredisi başvurusu için istenilen belgeler şu şekildedir:

 • Başvuru Formu
 • Kimlik Belgesi
 • Gelir Belgesi
 • İkametgah belgesi
 • Proforma faturası ve araca ait ruhsat

Burganbank, müşterilerine şubeler dışında internet üzerinden taşıt kredisine başvuru imkanı da sunmaktadır. Yazımızın sonunda yer alan linke tıklayarak hemen taşıt kredisine başvurabilirsiniz.

Burganbank Konut Kredisi Nedir, Nasıl Başvurulur?

Başınızı sokacak sıcacık bir yuvaya herkes sahip olmak ister. Gelirine uygun bir konut bulamayanlar için konut kredisi kullanmak en çok başvurulan yollardan birisidir. Burganbank, ev almak isteyen müşterilerine avantaj ve fırsatlarla kapılarını açmaktadır. Konut kredisini 120 ay vadeye kadar aylık %1.05’den başlayan faiz oranları ile sunmaktadır. Burganbank konut kredisi başvurusu için;

 • Başvuru formu,
 • Kimlik belgesi,
 • İkametgah belgesi,
 • Gelir belgesi,
 • Konuta ait tapu ya da kat mülkiyeti belgesi istenmektedir.

Burganbank konut kredisine şubeler dışında internet üzerinden de hemen başvuru yapabilirsiniz. Yazımızın sonundaki linkten başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Son olarak, Burganbank 0850 222 8 222 numaralı çağrı merkezlerinden müşteriler detaylı bilgi alarak kredi başvurusu için merak ettikleri soruları sorabilirler.

Burganbank Kredi Hesaplama

Burganbank resmi web sitesi üzerinden kredinizi hesaplamanızı mümkün kılan bir bölüm oluşturmuşlardır. Bireyler şubeye gitmeden oturdukları yerden kredi tipini, kredi tutarını ve kredi vadesini seçerek aylık ödeyeceği miktarı ve faiz oranlarını görebilmektedir. Böylece bireyler ihtiyaçları olan tutar için aylık ödeyeceği miktarı ve faiz oranını bilerek bu doğrultuda bankaya başvuruda bulunacaktır. Yazımızın sonundaki linke tıklayarak sizde ihtiyacınız olan kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Burganbank kredi başvurusunda internet bankacılığını tercih etmeyen müşteriler en yakın şubeyi yazımızın sonundaki linke tıklayarak öğrenebilirler.

 

 

Burganbank İhtiyaç Kredileri Hakkında Detaylı Bilgi İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

Burganbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

Burganbank Taşıt Kredisi Başvuru için BURAYA TIKLAYINIZ!

Burganbank Konut Kredisi Başvuru için BURAYA TIKLAYINIZ!

Burganbank Kredi Hesaplama için BURAYA TIKLAYINIZ!

Burganbank size en yakın şube için BURAYA TIKLAYINIZ!

 

 

 

 

Scroll to Top