Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

CARDFİNANS

CardFinans, 1.500’den fazla marka ve 250.000’den fazla alışveriş noktasında müşterilerinin beklentilerini de aşarak hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunmaya devam ediyor. Biz de bugün sizlere CardFinans’tan bahsedecek ve daha sonra CardFinans Kredi Kartı Başvurusu işlemleri ile ilgili olarak bilmeni gereken noktalara değineceğiz.

Neden CardFinans?

CardFinans sayesinde nakit paraya acil bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz takdirde oldukça uygun taksit imkânları ve kefilsiz Anında Kredi fırsatı ile ihtiyaçlarınızı olabildiğince avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Anlaşmalı olan kurumlar üzerinden yapacağınız ödemeleri ücretsiz fatura ödeme talimatı avantajı ile birlikte bu işlemler için harcadığınız zamanınızı daha iyi bir şey için kullanabilirsiniz. Taksit Kolay uygulaması ile birlikte taksit yapmayan mağazalarda dahi alışverişleriniz taksitlendirebilir ve ödemelerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Para Puan avantajı ile birçok üye iş yerinden avantajlı alışverişler yapabilir ve dilediğiniz hava yolu şirketinden herhangi bir miktarda ücret ödemeden uçak bileti alabilirsiniz.

CardFinans’ın Özellikleri Nelerdir?

Hediye Para: Card Finans’ın birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan biri hediye paradır. Hediye para ile birlikte 150 TL’lik alışverişinizin ardından slipinizde çıkacak olan harcama sözü teklifini kabul edip 150 TL ve 1.500 TL arasındaki Hediye Para tutarı kadar alışverişiniz bedavaya gelsin.

Ücretsiz Anında Kredi: Ücretsiz Anında Kredi ile birlikte acil ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranları ve aylık taksitler ile birlikte hızlı, kefilsiz ve formalitesiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Ücretsiz Taksitli Avans: 7 gün 24 saat ücretsiz bir şekilde nakit para çekebilir ve bu nakdi 6, 9 ya da 12 taksit ile geri ödeyebilirsiniz.

Taksit Kolay: Taksit Kolay ile birlikte taksit uygulaması olmayan bir mağazadan dahi 50 TL ve üzeri tek çekim işlemlerinizde taksitlendirme yapabilirsiniz.

Ekstre Taksitlendirme: Ekstre Taksitlendirme ile birlikte kredi kartı ödemelerinizi 6, 9 ya da 12 aylık taksitler ile birlikte ödeyebilirsiniz.

Fatura Ödeme: Fatura ödeme avantajı ile birlikte tek seferli ya da otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Market ve Benzin Programı: Market ve Benzin sektörlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 oranında indirimk kazanabilirsiniz. Bunun için 300 TL ya da 500 TL paketlerinden birini seçmeniz yeterli olacaktır.

Eğitim ve Sağlık Programı: Bu program ile birlikte 100 TL ve 10.000 TL arası tek seferde ve peşin yurt içi eğitim ve sağlık ödemelerinizi aylık 8 TL karşılığında vade farksız 3 taksitte ödeyebilirsiniz.

Harcama Öteleme: Bu özellik sayesinde CardFinans ile yaptığınız 100 TL ve üzeri harcamaları bir sonraki aya öteleyebilirsiniz.

Ekstre Güvencesi Hayat Sigortası: Zor günlerinizde size destek olarak hayatınızı belirli bir düzene sokmanız için size bir yardım eli olacak bu uygulama ile birlikte zor günlerinize ekstreyi kafanıza takmanıza gerek yoktur.

Altın Biriktiren Hesap: Bu hesap sayesinde kredi kartından ya da vadesiz hesaptan bir kez talimat vererek belirteceğiniz tutar kadar her ay altın birikimi yapmanız mümkündür.

Para Transferi: Para transferi ile birlikte EFT ve Havale işlemleriniz kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

S-posta: Bu uygulama için talimat verdikten sonra her ay bireysel kredi kartınıza bait ekstre bakiyesini ve dilediğiniz takdirde asgari ödeme tutarı ve son ödeme tarihini öğrenebilirsiniz.

E-ekstre: E-ekstre ile birlikte İnternet Şubesi, QNB Finansbank şube ve ATM’leri ve Telefon Bankacılığı üzerinden talimat verebilir, doğanın korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

Para Puan: Para puan ile bilrikte yapacağınız alışverişlerden ekstra puan kazanabilir ve bu puanları diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Limiti: Standart ve acil limit avantajları ile birlikte bütçenize uygun bir şekilde hem yurt içi hem de yurt dışı harcamalarınız ve nakit işlemlerinizde kullanabileceğiniz bir limit belirlenecektir.

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu için QNB Finansbank tarafından birçok farklı yol ve yöntem sunulmuştur. Öncelikle internet üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilmek için “Hızlı Kart Başvurusu” adı altında bir sistem bulunmaktadır. Bu sistem ile CardFinans Kredi Kartı Başvurusunu gerçekleştirmek için öncelikle yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız gerekiyor

kart

Linke tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir ekran gelecek. Bu noktada yapmanız gereken şey cep telefonu numaranızı ve T. C. Kimlik numaranızı girmek ve “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” hakkındaki form ile ilgili olan kutucuğu işaretleyerek “Hemen Başvur” demeniz gerekiyor. Bu noktadan sonra işlemlerinizi kolay bir şekilde devam ettirmeniz mümkündür. Kısa bir süre içinde QNB Finansbank müşteri temsilcileri sizleri arayacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında girmiş olduğunuz bilgileri kontrol ediniz.

Bu bir yana eğer hali hazırda CardFinans müşterisiyseniz kullanabileceğini İnternet Şubesi yöntemi bulunuyor. İntenet Şubesi’ne girmek için ise CardFinans resmi intenret sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan “İnternet Şubesi” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

CardFinans Kredi Kartı Başvuru sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız gerekiyor.

sorgulama

Linke tıkladıktan sonra karşınıza yukarıdaki görselde yer alan bir ekran gelecektir. Bu noktada yapmanız gereken şey adınızı, soyadınızı, T. C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmek ve daha sonra Güvenlik kodu bölümünde yer alan harf ve rakamları hemen altında yer alan güvenlik kutucuğuna girmek olacaktır. Daha sonra “Başvurularımı Listele” diyebilir ve CardFinans Kredi Kartı Başvuru sorgulama işlemlerinizi tamamlayarak yapmış olduğunuz CardFinans Kredi Kartı Başvurusu hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

CardFinans Hızlı Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top