Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizin önde gelen bankalarından biri olan Türkiye Ekonomi Bankası’nın da müşterilerine sunmuş olduğu Cepteteb Kredi Kartı birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu da yalnızca hali hazırda olan müşterilerini değil aynı zamanda diğer bankaların müşterilerini ve hatta herhangi bir banka ile ilişiği olmayan kişileri dahi çekiyor.

Cepteteb Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

Cepteteb Kredi Kartı sahip olduğu birçok avantaj ile birlikte kartı kişiselleştirebilme deneyimini sizlere sunuyor. Kredi kartı ile harcama yaparken ne tür fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız bu avantajları bizzat belirleyerek kendinize en uygun şekilde alışveriş yapmanın tadını çıkartabiliyorsunuz. Üstelik herhangi bir paket eklemeye gerek dahi olmadan Cepteteb Kredi Kartı ile birlikte yapacağınız alışverişlerde Bonus kazanabilirsiniz. Alışveriş yapmış olduğunuz yerin Bonus üyesi bir iş yeri olması halinde tek seferde ya da taksitli bir şekilde yapacağınız ödemelere göre daha fazla Bonus kazanmanız mümkün hale geliyor. Bununla birlikte Bonus üyesi iş yeri olan yerlerinde birbirinden farklı taksit avantajları ve vade farksız alışveriş deneyimi ile Bonus kazanmanız mümkün. Üstelik biriken Bonuslarınız ile birlikte alışverişinizi bedavaya getirmeniz de elinizde! Sahip olduğu tüm faydalara ilave olarak Cepteteb Kredi Kartı’na tanımlayabileceğiniz birçok paket bulunmaktadır. Bu tanımlama işlemleri İnternet Şubesi üzeriden gerçekleştirilebilmektedir. Şimdi sizlere kısaca bu paketlerden bahsedelim.

Hafta Sonu Paketi

Hafta sonu paketi ile birlikte sinema ve restoranlarda yapacağınız harcamalarda avantaj sahibi olursunuz. Cepteteb Kredi Kartı ile birlikte hafta sonu yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamaların %10 oranında sizlere Bonus olarak dönmesi bir yana restoran harcamalarında bir ay içinde 75 TL’ye varan Bonus kazanma şansınız bulunuyor. Her hafta sonu sinema harcamalarında %50 indirim bir yana, bir ay içinde toplamda 75 TL’ye varan indirimlerden faydalanmak sizin elinizde. Kazanmış fakat kullanmamış olduğunuz Bonuslar bir ay içerisinde kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır. Bu paketten bir yıl boyunca, yıllık 200 TL karşılığında faydalanmanız mümkündür.

She Paketi

She Paketi ile birlikte Cepteteb Kredi Kartını kullanarak giyim, kozmetik ve çocuk giyimi sektörlerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde %5 oranında Bonus kazanır ve her ay 50 TL’ye varan Bonus kazanma şansını elde edersiniz. Üstelik masaj, cilt bakımı, sağlık kuruşu ve kuaför harcamalarınızı üç taksit ile ödeyebilirsiniz. Bu pakette harcama yaptıktan 2 gün sonra Bonuslar kartınıza yüklenecek ve bir ay boyunca bu Bonuslardan faydalanma şansı sizin elinizde olacaktır. Bu paketten bir yıl boyunca yıllık yalnızca 69 TL karşılığında faydalanmanız mümkündür. Detaylar için Cepteteb Kredi Kartı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Market Paketi

Market Paketi ile birlikte Cepteteb Kredi Kartı sahibi olan kişiler yapacakları 100 TL ve üzeri market harcamalarında her ay %5 oranında Bonus kazanarak, bir ay içinde 50 TL’ye varan Bonuslardan yararlanabilecektir. Üstelik bu Bonusları bir ay boyunca dilediğin zaman kullanabilirsiniz. Cepteteb Kredi Kartına bu paketi tanımladığınız andan itibaren 1 yıl boyunca yıllık 150 TL karşılığında harika fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Cepteteb Kredi Kartının sahip olduğu bu özellikler sizin de bu karta başvuru yapma isteğinizi arttırmış olabilir. Öyleyse gelin size Cepteteb Kredi Kartı Başvurusunun nasıl yapıldığından bahsedelim.

Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cepteteb Kredi Kartı Başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişilerin bu işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunmaktadır. İnternet Şubesi, Telefon Şubesi, Çağrı Merkezi ve gerçek şube yöntemlerini kullanarak Cepteteb Kredi Kartı Başvurusunda bulunmanız elbette mümkündür. Fakat bugün biz sizlere Cepteteb Kredi Kartı Başvurusunun en hızlı hali olan internet üzerinden nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Bunun için öncelikle yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız gerekiyor.

cepteteb kredi kartı başvurusu

Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu linki tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir sayfa gelecektir. Bu sayfa üzerinden Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu işlemlerini ortalama üç dakika içinde bitirmeniz mümkündür. Bunun için ilk önce T. C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz, ardından güvenlik kodunu, ilgili metin kutusuna girerek “Devam” seçeneğine basmanız gerekiyor. Bir sonraki aşamada karşınıza “SMS Doğrulama” şeklinde bir aşama gelecektir. Bu noktada girmiş olduğunuz cep telefonu numarasına bir doğrulama mesajı gönderilir. Siz de bu mesajda yer alan kodu ilgili kutucuğa girerek bir kez daha “Devam” seçeneğine basabilirsiniz. Doğru bir giriş yaptığınız takdirde ise “Kart Talep Bilgileri” bölümüne geçiş yaparsınız.

Beraberinde Çalışma, gelir ve adres bilgilerini girer, ürün bilgilerini bölümünü doldurur ve kimlik bilgilerinizi detaylı bir şekilde yazarak sondan bir önceki aşama olan ve o noktaya kadar yapmış olduğunuz işlemleri tek bir karede gösteren bölüme gelirsiniz. Bu noktada herhangi bir yanlış ya da eksik bilgi girdiğinizi gördüğünüz takdirde geri adım atabilir ve gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya değilseniz “Sonuç” bölümüne gelebilir ve işlemlerinizi başarılı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu noktadan itibaren başvurunuz kısa bir süre içerisinde sonuçlanacak ve sizlere geri dönüş yapılacaktır. Fakat bu aşamada birkaç günün ardından yapmış olduğunuz Cepteteb Kredi Kartı Başvurusunun ne aşamada olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz.

Cepteteb Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Cepteteb Kredi Kartı Başvuru sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız  gerekiyor. Daha sonra yukarıda yer alan “Kişisel Bilgiler” başlıklı görselde görebileceğiniz gibi bir pencere karşınıza gelecektir. Aynı şekilde bu bilgileri doldurduktan sonra ürünler safhasına gelebilir ve bu aşamada ürün seçimi yaparak bu ürüne yani Cepteteb Kredi Kartı ile ilgili yapmış olduğunuz başvuru hakkındaki en son bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu işlem ortalama 45 saniye sürmektedir.

Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Cepteteb Kredi Kartı Başvuru Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top