TEB KREDİ HESAPLAMA

TEB KREDİ HESAPLAMA

Bir ev, araba almak için ya da herhangi bir sebepten dolayı nakde ihtiyacımız olabilir. Eğer ki kenarda birikimimiz bulunmuyorsa bu nakit ihtiyacımızı bankaların vermiş olduğu ihtiyaç kredileri ile karşılayabiliriz. Bankalardan almış olduğumuz kredileri vadeli bir şekilde de ödeyebiliyoruz. Türkiye Ekonomi Bankası da uygun seçenekler ile müşterilerine kredi imkanları sağlıyor. Kredi çekmek için başvuruda bulunduğunuzda sizden kredi notunuz istenecektir. Kredi notunuzu findeks kredi notu öğrenme sayfasından öğrenebilirsiniz. Kredi notunuzu da öğrendikten sonra eğer ki uygunsa kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak kredi çekmek isteyen çoğu kişinin aklına aylık taksitlerinin vade ve faiz oranlarıyla birlikte ne kadar olacağı sorusu gelmektedir. Bunu iki yoldan öğrenmek mümkündür. Bu yollardan bir tanesi banka şubesine gidilerek öğrenilen ikinci yol olarak ise internet üzerinden kredi hesaplama uygulamasını kullanarak yapılan işlemdir. İnternet üzerinden yaptığınız kredi hesaplama uygulaması ile bankalarda sıra beklemek zorunda kalmadan bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankasının da hizmete sunduğu TEB kredi hesaplama uygulamasıyla kredi çekmek istediğiniz miktar ile belirlemek istediğiniz vade miktarına bağlı olarak aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi TEB kredi hesaplama uygulamasından öğrenebilirsiniz. Yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek TEB kredi hesaplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

TEB kredi almak isteyen vatandaşlara uygun seçeneklerde kredi imkanları sunuyor. Kredi türü, miktarı ve vadesine göre aylık ne kadar borç ödemesi yapacağınızı internet üzerinden öğrenebilirsiniz. İnternet alanında hizmet vermekte olan birçok kurum gibi Türkiye Ekonomi Bankası da internet üzerinden hizmet veriyor. TEB kredi hesaplama işlemi ile almak istediğiniz kredi türünü belirleyip, ne kadar miktarda kredi çekmek istediğinizi, ne kadar vade yapacağınızı ve buna bağlı olarak faizi ile birlikte aylık olarak ve toplam da ne kadar taksit ödemeniz gerektiğini öğrenebilir ve ödeme planınızı da kendinize uygun şekilde oluşturabilirsiniz.

TEB kredi hesaplama uygulaması için öncelikle yazının sonunda vermiş olduğumuz sizi Türkiye Ekonomi Bankası sayfasına yönlendirecek olan linke tıklayınız. Açılan sayfadan pratik ihtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi, ihtiyaç kredisi seçeneklerinden size uygun olanı seçiniz.

c

Daha sonra kredi miktarınızı ve ardından ne kadar vade ile ödeyeceğinizi uygun alanlara yazınız. Son işlem olarak ise hesaplama butonuna tıklayınız. Bu şekilde aylık ve toplamda faizi ile birlikte ne kadar geri ödeme yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

u

TEB Kredi Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Scroll to Top