TEB KREDİ KARTI

TEB KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Kredi kartı kullanımının son zamanlarda büyük  artışlar göstermesine bağlı olarak artık alışverişlerimizi kredi kartlarımızla yapıyoruz. Bankalar kredi kartı kullanımı arttıkça her ihtiyaca uygun kredi kartı seçenekleri çıkartıyorlar. Bu bankalardan birisi de TEB’dir. Türkiye Ekonomi Bankası’ndan kredi kartı almak istiyor iseniz yazınızın devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek  TEB kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartınız ile alışverişlerinizi daha avantajlı şekilde yapabilir ve yapmış olduğunuz alışverişleriniz üzerinden extra puanlar kazanabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası kredi kartlarının diğer kredi kartları gibi nakit avans özelliği, taksit özelliği gibi birçok benzer özellikleri vardır. Türkiye Ekonomi Bankası’ndan aldığınız kredi kartınızla TEB üye işyerlerinden vadeli olarak alışveriş yapabilirsiniz. TEB kredi kartınızla yapmış olduğunuz alışverişlerinizden puanlar kazanabilirsiniz ve kazanmış olduğunuz puanlar ile yine TEB üye işyerlerinden harcama yapabilirsiniz. TEB kredi kartlarınızdan nakit avans da çekebilme hakkına sahipsiniz. Nakit avans işlemi, acil nakit ihtiyacınız olduğu zamanlarda ATM’lerden kredi kartı limitiniz ile nakit para çekebilmenizi sağlar. Nakit avansınızı isterseniz tek taksit ile isterseniz vade ile ödeyebilirsiniz.

Bankalar farklı ihtiyaçlara yönelik kredi kartları hizmete sunarak bankadan kredi kartı alacak müşterilerinin ihtiyaçlarını bu şekilde karşılamaktadırlar. Akaryakıt alışverişleriniz, seyahat alışverişleriniz  ve daha bu gibi alışverişleriniz için kullanabileceğiniz uygun kartları alarak alışverişlerinizi daha avantajlı şekilde yapabilirsiniz.

TEB çeşitli zamanlarda kredi kartları için kampanyalar da düzenlemektedir. Türkiye Ekonomi Bankası’nın düzenlediği bu kampanyalar ile üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızın ek taksit avantajlarından yararlanabilir ayrıca yapmış olduğunuz bu alışverişlerden de puan kazanabilirsiniz. Sizde kredi kartı almak istiyorsanız TEB kredi kartı başvurusunu internet üzerinden basit bir şekilde yapabilirsiniz. Yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek TEB kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

TEB kredi kartı başvurusu için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfadan önce TC kimlik numaranızı sonra cep telefonu ve e-posta adresinizi doğru bir şekilde yazarak devam seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfalarda sizden istenilen bilgileri de doğru bir şekilde doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

5

TEB Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top