Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Denizank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama

Denizbank 1938 yılında Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin devletçilik politikası doğrultusunda kurulmuş olan bir bankadır. Denizbank’ın kuruluş amacı gelişmekte olan Türk denizciliğini finasmanını sağlamak ve nakit ihtiyacını gidermektir. Bu politika doğrultusunda on yıllarca başarı ile Türk denizciliğin yanında olmuş olan Denizbank 1997 yılında hedefsel bir dönüşüme uğramıştır.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Denizbank’ın önceliği olan müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra Denizbank bonus kredi kartı ile Denizbank müşterilerine özel İndirimkartımda (www.indirimkartimda.com) adlı online alışveriş sitesinde elektronik ev eşyası, ev tekstil ve mutfak ürünleri, ankastre, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, bilgisayar, telefon, taraftara özel kartlar, mobilya, spor ürünleri ve daha birçok alanda Denizbank müşterilerine özel indirimlerle üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Bir diğer avantajı ise sadece Denizbank müşterilerinin yararlanabildiği DenizAmerika’da adlı sitede Amerika ayrıcalıklı alışveriş fırsatı sunmasıdır.

DenizAmerikada Nasıl Kullanılır?

DenizAmerika kullanıcısı olmak oldukça basit. Öncelikle yapmanız gereken denizamerika internet sitesine üye olmak size özel Amerika adresini almak. Bu işlemden sonra artık Amerika da bir adresiniz var. Böylelikle e-Bay, Buy.com gibi Türkiye’ye teslimat yapmayan sitelerden de alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yaptıktan sonra Denizbank’ın size verdiği Amerika adresinizi kullanabilirsiniz. Denizbank sizin için Amerikada’ki adresinizden paketinizi teslim alır. Hatta bir sonraki paketinizle birleştirme fırsatı sunar. Paketlerinizi seçerek gönderim talimatı verebilirsiniz. Paketiniz üç iş günü içinde elinizde olur. Site üzerinden paketlerinizi takip etmeniz de mümkün.

DenizAmerika’da internet sitesi için TIKLAYINIZ!

Denizbank Bonus Kredi Kartına Nasıl Sahip Olunur?

Kredi kartı ile yapılan alışverişlere sağlanan fırsatlar alışveriş severlerin kredi kartlarına olan ilgilerini artırmaktadır. Bankalar da müşterileri için avantajlı fırsatlar üretmeye devam etmektedir. Denizbank da bu noktada müşteri memnuniyetini sağlamak için başarı ile çalışmaktadır. Bonus kredi kartı yani Denizbank kredi kartına kolayca sahip olabilirsiniz. Denizbank bonus kredi kartına kolayca başvuru yapabilmeniz için bir çok yöntem sunmaktadır.

Şubeden Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

İlk olarak en yakın Denizbank şubesine giderek başvuru gerçekleştirebilir. Başvuru için ikametgah adresi, maaş bodrosu ve nüfüs cüzdanı yeterlidir. Maaş bordrosu yardımı ile kişinin aylık gelirine uygun olarak kredi kartı başvurusu birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilir.

Telefon Bankacılığı ile Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank bonus kredi kartı başvurusu için bir diğer yöntem ise Denizbank telefon bankacılığı. 444 0 800 numaralı telefon ile Denizbank telefon bankacılığına ulaşılır ve sesli yanıt sistemi sayesinde kredi kartı başvuru bölümünde, Denizbank müşteri temsilcisinin kişi adına doldurduğu form aracılığı ile başvuru işleme alınır.

SMS ile Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bir diğer seçenek ise SMS yöntemi ile başvuruda bulunmak. Oldukça kolay olan bu yöntem için Denizbank müşterisi olmanıza gerek yok. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek KKART yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı da ekledikten sonra 3280’e mesajı göndermeniz ile kullandığınız operatör farkı olmaksızın kısa süre içinde Denizbank bonus kredi kartı başvuru talebiniz için geri dönüş yapılacaktır. SMS ile başvuru yaptığınız taktirde sonuç size SMS ile gönderilecektir.

ATM’lerden Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Diğer bir yöntem ise Denizbank bonus kredi kartı talebi için Deniz Bank ATM’lerinden faydalanabilirsiniz. Kolayca ATM aracılığı ile Denizbank bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çokça tercih edilen yöntem ise Denizbank internet bankacılığı aracılığı ile yönlendirmeler ışığında kolayca başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Denizbank bonus kredi kartı başvurunuzu Denizbank’ın sağladığı yöntemlerden herhangi biri ile gerçekleştirdikten sonra başvuru sonucunuzu çeşitli yollar ile öğrenebilirsiniz. Denizbank sahip olduğu müşteri memnuniyeti kuralı ile başvuruları hızlıca incelemekte ve Denizbank ATM’leri, şubeleri, internet bankacılığı, telefon bankacılığı aracılığı ile yapılan başvurulara en geç 10 gün içerisinde dönüş yapmaktadır.

İlk olarak imkanlar dahilinde en yakın Denizbank şubeleri aracılığı ile sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Denizbank banka yetkililerine T.C. kimlik numaranızı söyleyerek bonus kredi kartı sonucunuzu kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise internet aracılığı ile her an her yerde kolayca dakikalar içerisinde Denizbank resmi internet adresini ziyaret ederek başvurularım sayfasından bonus kredi kartı başvurusu başlığından sonucunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Sorgulaması için TIKLAYINIZ!

 

Bu yöntemler haricinde Denizbank telefon bankacılığı sayesinde de sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 0800 222 0 800 numaralı telefon sizi sesli yanıt sistemine bağlayacak ve sesli yanıt sisteminin yapacağı yönlendirmeler sonrasında Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanarak sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Scroll to Top