DenizBank Pos Cihazı Nasıl Alınır?

indir 4

Pos cihazı üye iş yerlerinin kredi kartı kabul ettiği durumlarda kullandıkları elektronik provizyon cihazları olarak tanımlayabiliriz. DenizBank pos cihazı avantajlarından yararlanmak istiyorsanız bu yazımız sizin için.

Nakitle yapılan alışverişlerin türlü zorluklarına alternatif kolaylık sağlayan nakit bulundurma veya taşıma risklerine çözüm olarak doğmuştur. Vadeli satış işlemlerinde karşılaşılan ödenmeme durumları esnaflar için risk oluşturmaktadır.  Bu riskleri ortadan kaldırmak için DenizBank pos alışverişleri her iki taraf içinde güvenceye alır. Düzenli olarak rahatlıkla takip edebilir. Pos kullanımı bayilere tahsilat kolaylığı, DenizBank’ ın yaygın üretici portföyünden yararlanma olanağı, kampanyalı satış imkanı gibi avantaj sağlar. Öncelikle yapmanız gereken DenizBank pos çeşitlerinden birini seçmek. Seçiminizi yaptıktan sonra sayfada bulunan ”hemen başvur” butonuna  basıp gerekli bilgileri başvuru formuna girmeniz yeterli olacaktır.

Şirket tipi seçimini yaptığınız pos cihazının POS tipi, T. C. kimlik numaranız firmanızın adı, hangi DenizBank şubesi ile çalışmak istediğiniz il, ilçe bilgisini adınız, soyadınız, adresiniz, vergi numaranız, sektörünüzü, cep telefonu numaranız ve iş telefon numaranız E- posta ve dilerseniz çağrı notunuzu da girerek ”Gönder” butonuna basınız. DenizBank internet sitesinden çevrim içi olarak başvuru işlemini yaparak eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kendi firmanız için doğru pos seçimi son derece önemli! Başvurunuzu yaptıktan sonra banka gerekli gördüğü kriterler doğrultusunda incelemeler yapıp başvurunuz onaylandıktan sonra pos cihazı hakkında ayrıntılı bilgi vermektedir.

Hemen başvuru yapmak için TIKLAYINIZ!

DenizBank pos cihazı başvurusu yapmak için bankanın şubelerini de tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz pos cihazı için herhangi şubesine giderek pos cihazı başvuru formu doldurabilirsiniz. Başvurunuzun tamamlanması için banka sizden bazı belgeler isteyecektir. Bunlar şirketinize ait vergi kimlik levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi v.b belgelerdir.

Hemen işletme karta başvurup yeni nesil yazar kasaya özel kampanyalardan yararlanmak isterseniz ayrıntılı bilgi için 444 0 804 DenizBank KOBİ iletişim merkezi ya da  DenizBank şubelerine başvurabilirsiniz. Avantajlı Vera Delta Yazarkasa POS almak isterseniz DenizBank iki seçenek ile karşınızda!

DenizBank’ın size sunduğu seçeneklerden biri 899TL fiyat avantajı ile ilk kez yazar kasa pos alacaklara 3 ay yazar kasa pos hizmet bedelinden de muafiyet. Bir diğeri ise işletme kart sahibi olan kobilere vera delta yazar kasa pos alımında bayii peşin fiyatına 6 taksit avantajı. Ayrıca DenizBank pos uygulaması yüklü olan cihazlardan 2 yıl boyunca garanti kapsamında iletişim GSM hat bedeli alınmıyor.

DenizBank POS Cihazına Sahip Olmak İsteyenler İçin Mevcut Seçenekler

 • Yazar Kasa POS (ÖKC) bünyesinde  hem yazar kasa  hemde pos uygulamasını barındırmaktadır. Günümüzde kullanılan yazar kasalardan  çok daha fazla teknik güvenlik ve özelliği ile yeni nesil kaydedici bir cihazdır. 3100 sayılı kanun uyarınca Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı tebliğlerde kanun kapsamına giren tüm iş yerlerinin yazar kasa pos cihazı kullanmaları gereklidir. 31/12/2015 tarihine kadar kademeli geçiş yaparak yeni yazar kasa pos kullanmaları gerekmektedir. Ayrıca DenizBank yazar kasa pos müşterilerine özel komisyon ve hizmet bedeli almamaktadır.
 • Standart POS seçeneklerinden biri  ADSL / IP POS internet bağlantısıyla işlem yapan ödeme cihazıdır.  ADSL bağlantısı için ödenen ücret dışında işlem adedine ayrıca bir ücret ödenmez. Pos işlemleri ücretsizdir. Daha hızlı işlem yapabilir, bilgisayar kullanmasanız bile ADSL hattına sahip olabilir ADSL Pos kullanabilirsiniz. Eğer bilgisayar kullanıyorsanız bu durumda da hem bilgisayarınızı hemde pos cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Standart pos seçeneklerinden bir diğeri ise Dial UP POS ‘dur. Sabit telefon hattınıza bağlanılarak rahatlıkla kullanılabilen, işlem sayısı ideal olan pratik pos gerektiren iş yerleri için uygundur. Tek gereken sabit telefon hattı.
 • Mobil POS seyyar pos tipi olması ile ergonomiktir. GSM / GPRS ile çalışarak kart sahibi dilediği yere götürebilir. Müşterisine anında işlem yapılması memnuniyeti artırır. Güvenli ödeme sağlar. Hem çalışan hem de müşteriler zamandan tasarruf  sağlayarak verimliliği de artırır. Kullanılabileceği sektörel kuruluşlar; cafe, restaurant, kapı / eve servis yapan işletmeler, toptan satış yapan firmalar, fuar, konser, stand üzerinden satış yapan firmalar v.b.
 • Sanal POS internet üzerinden satış yapılmasını sağlar, satıcı kendi web sitesi üzerinden satış yaptığı ürün ve hizmetleri fiyatlandırır. Alıcı banka kartı veya kredi kartı ile satın aldığında ürün bedelinin işlem sonucunda satıcıya aktarılmasıyla çalışır. Güvenli alışveriş yapılmasını sağlar. Sanal pos devamlı gelişerek müşterilerine kesintisiz 7 gün 24 saat destek hizmeti sunar. Sanal pos entegrasyon ücreti hakkında detaylı bilgiyi DenizBank şubelerinden öğrenebilirsiniz.
 • Bonus POS, Bonus iş yerlerinde kredi kartı kullanarak bonus sahibi müşterilerine taksit ve bonus kazanma şansı sunar.  İster peşin olsun ister taksitli, kart sahipleri bonus kazanır ve iş yerinizi daha fazla ziyaret eder. Bonus iş yeri olmak size pek çok fayda sağlayacaktır.
 • Toptan POS çek ve senedi hayatınızdan çıkararak ana dağıtım firmaları, tedarikçi ve distribütör firmalara sorunsuz tahsilat ve teminat sağlar. Taksit yapma ve öteleme seçenekleriyle alt bayilere satış oranınızı da artıracaktır.
 • Üretici POS arazisi kiralık ya da kendine ait olan tarımsal üretim ve hayvancılık yapan üreticilere verilen kartların geçtiği poslardır. Bu cihazlar akaryakıt istasyonlarına (mazot alımı içi), tarım bayilerine (gübre – tohum – ilaç alımları için) verilir. Peşin veya vadeli işlem seçenekleri  sunar.
 • Doktor POS cihazlarından alınan sliplerle, serbest meslek faaliyeti kapsamında kazancın Vergi Usul Kanununa göre belgelendirilmesinde kullanılır. Gelir Vergisi Mükellefi olan doktor, diş hekimi ve veterinerler tarafından kullanılabilir. Avantajlıdır.
 • Multicurrency / Dövizli POS, yurt dışı kredi kartı / debit kart sahibi müşterilerin üye iş yerlerinde yaptıkları  harcamaların bedeli üye iş yeri hesabına EURO, USD, GBP, Ruble ve Japon Yeni olarak geçmesini sağlar. Ağırlıklı olarak turizm bölgelerinde kullanıma uygundur. Ayrıca müşteri memnuniyetini artırarak ek gelir elde etmenizi sağlar. Herhangi bir kur dalgalanmasından etkilenmezsiniz.
 • Mail Order, İş yerine gitmeden ürün veya hizmet almak isteyen kart sahiplerinin gerekli bilgileri vermesiyle  pos, faks telefon aracılığı ile ödeme yapmasıdır. Müşterilere zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar.
 • Komisyonsuz POS, bloke olmaz ve komisyonu yoktur. Ciro baz alınarak ertesi gün ödenebilen hizmettir. Ciro kriterleri aşılmadığı zaman ücret alınmaz. Tek çekim için geçerlidir. Bonus ve taksitli işlem olanağı sağlamaz.

ciro

 

 • Contactless / Temassız POS, kartın temas etmeden okuyucuya yaklaştırılmasıyla 50 TL altındaki ödemelerin çok kısa sürede yapılmasını sağlar. Müşterilerin beklemeden hızlı, kolay ve güvenle alışveriş yapmasını sağlar. Bozuk para trafiği yaşanmaz.
 • Ortak POS,tek bir pos cihazında pek çok bankanın pos uygulamasının çalışmasıdır. Karmaşıklığı giderir ve fazlalığı engeller. Her kartın ödemesi ait olduğu bankanın menüsü üzerinden yapılır. Ek maliyeti yoktur. Detaylı bilgiyi DenizBank şubelerinden alabilirsiniz.

Çalışma koşullarında peşin ödeme, blokeli ödeme, bloke+komisyonlu ödeme, özel bloke seçenekleri bulunmaktadır. DenizBank üretici Pos kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top